29.4. 2024 01:13
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
Zvažovali jste...
tobig
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 20-05-2010 21:38
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

.. někdy, že se na motorky definitívně vys.r.ete? Dneska měl můj dobrý kamarád těžkou havárku a bujuje v nemocnici o život..... tak nějak mám chuť tdm prodat a po dvaceti letech v jedné stopě skončit....
 
bystricke
#2 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 20-05-2010 21:44
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

takhle sem nikdy zatím neuvažoval,ale když se něco takového stalo osobě blízké,ubral sem na plynu,tak dělejte tak ať nemusím jezdit na volnoběh
kamarád snad ten souboj vyhraje,držím pěsti
 
www.begr.cz
qwert
#3 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 20-05-2010 21:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

tobig napsal:
.. někdy, že se na motorky definitívně vys.r.ete? Dneska měl můj dobrý kamarád těžkou havárku a bujuje v nemocnici o život..... tak nějak mám chuť tdm prodat a po dvaceti letech v jedné stopě skončit....

To jsem taky zažil a kamarád to už nerozchodil,loni jsem málem přišel o nohu ale čeče stále bez toho nemůžu být..Tydle věci se bohužel stávají a člověk se musí naučit s tím žít..Jestli už jezdíš 20let tak už s tím těžko skončíš..
 
petr_t
#4 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 20-05-2010 21:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

kamrádovi držíme palce!!! Zvažoval a kolikrát,jsem dolámanej jak tatranka a stejně toho nenechám pokud na caporo vylezuhmm
 
tobig
#5 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 20-05-2010 21:52
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Je to těžké...
 
3X
#6 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 20-05-2010 22:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

tobig napsal:
.. někdy, že se na motorky definitívně vys.r.ete? Dneska měl můj dobrý kamarád těžkou havárku a bujuje v nemocnici o život..... tak nějak mám chuť tdm prodat a po dvaceti letech v jedné stopě skončit....


s věkem a těmito hroznými zážitky je člověk opatrnější, že více to už snad ani nejde, jak píše bystřa. Taková zpráva a zkušenost člověka srazí, ale máš moto v sobě i když je to boj
 
petr_t
#7 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 20-05-2010 22:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

tobig napsal:
Je to těžké...


mi to povídej,spoustu kamarádu jsem byl vyprovodit
 
jencekgs
#8 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 20-05-2010 22:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Přeji kamarádovi brzké uzdravení.
Já o tom nikdy neuvažoval, ale kdo mě zná tak ví že sebojím a jezdím jak posranej. Já se za to ale nestydím.
Tady tyto témata hrozně nemám rád.
S Rablenkou cestou necestou
 
prezi
#9 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 20-05-2010 23:19
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

to tobig: jo, to jsou těžké okamžiky ...snad to kamarád zvládne - držím mu pěsti! MUSÍ TO ZVLÁDNOUT!!!

...já, čím jsem starší, tak mám z jezdění čím dál tím větší respekt, ani ne tak když přímo jezdím (ale taky se snažím moc neblbnout), ale hlavně když jsem v klidu doma a trochu se nad tím zamyslím
...znáš to taky, ten respekt pramení hlavně ze závazku ke všem blízkým lidem
 
www.CENDURO.cz
refi
#10 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 21-05-2010 06:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

tome, kamarádovi držím palce!!! lékaři jsou dnes kouzelníci, tak snad bude mít i tu potřebnou dávku štěstí.
asi to každému z nás probíhá hlavou, jak by to bylo, kdyby se to stalo nám, co naše rodiny atd. často je to jediná vteřina, která obrátí život několika lidem naruby a změní navždycky. prošla jsem si tím, stejně jako petr_t, taky jsme přišli o pár dloholetých kamarádů. když ale přišel na řadu i (v mých očích nesmrtelný) miloš majvald, prodala jsem kombinézu a nechtěla už na motorku nikdy vlézt. trvalo to pár let, ale vrátila jsem se. jestli dokážeš najít stejně naplňující koníček, se kterým budeš trávit tolik času a budeš u něj prožívat podobné pocity jako na motorce, tak máš vyhráno. já mám koníčků hodně, ale motorka mezi nimi prostě chyběla a to citelně. a jestli ji máš v krvi už tolik let .... buď se z toho vyjezdíš, nebo si dáš pauzu a časem se zase vrátíš...
comfort
 
refi.rajce.net
tobig
#11 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 21-05-2010 07:41
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Noc byla špatná. Nespím, furt na to myslím. Zlomená žebra mu propíchly plíce. Nedýchá sám, je na větráku. Nejhorší je ale poranění hlavy. Teď v sedm se prý trošku zlepšil. Modlím se za něho....

refi - první jsem si vzpomněl na Miloše, pak na tebe před dvěma roky, loni Dejv a tohle je počtvrté... nějak začínám mít obyčejný strach... né respekt, ale strach....

all - díky moc za podporu!
 
refi
#12 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 21-05-2010 08:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

strach mám taky, myslela jsem, že to mám za ty dva roky v autě za sebou, ale kdepak. na motorce je to jiné a taky za ty dva roky přibylo trotlů na cestách. včera jsem dojížděla dodávku, která byla plná nějakých dělňasů asi se vracejících z práce. všimla jsem si, že zaregistrovali za sebou motorku, otáčeli se dozadu a pak najednou hup, otevřené střešní okénko a z něj se na mě sypal nějaký bordel, možná z popelníku ... proč, zač ... je to na cestách čím dál větší boj o přežití a proto jako jedinou možnost, jak zůstat u motorek a riziko snížit, vidím okresky, šotolinky, polňačky ...

ber to tak, že bez strachu se jezdit nedá, spíše je důležité, aby požitek z jízdy měl pořád navrch

kamaráda neznám, ale na tebe myslím ... čeká tě velká cesta a do toho tohle comfort
 
refi.rajce.net
petr_t
#13 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 21-05-2010 08:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

Na okreskách zas nutno počítat s tím,že řada místních jezdí taky po svém.Několikrát se stalo že jezdí jak se jim chce,bez ohledu na to jestli někdo jede nebo ne.Počítáme s tím a většinou jezdíme ve vestách.Těch naschválů jsme zažili taky hromadu.Pořád říkám že si udělám na hrazdu držák na vajíčka.Co ale vím od těch řidičů co nás berou za dárce orgánů a takové to blabla,že u nich boxer budí respekt.Tam už mají obavu že při kolizi by je ta motorka mohla pošramotit.Sami o sobě to řekli aspoň 4 z 10.Wink
 
Thymallus
#14 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 21-05-2010 13:38
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 238
Založený: 16.05.10

refi napsal:
otáčeli se dozadu a pak najednou hup, otevřené střešní okénko a z něj se na mě sypal nějaký bordel, možná z popelníku


Se asi naučím ukopávat zrcátka, bo k vůli takovýmhle "debilům" (omlouvám se za sprosté slovo) vziká spoustu nehod. A oni to berou jako legraci...

místo rampy na vajíčka bych si namontoval nějaký rotační kulomet a na hlaveň nechal vyrýt něco ve smyslu "když nezasáhnou policajti, zasáhne vlastní spravedlnost"

jinak přeji kamarádovi ať svou bitvu vybojuje úspěšně.
o ukončení koníčku jsem v takovéhle situaci neuvažoval, ono je to už moc velká součást mého života.
Když budeš chodit všude pěšky, tak tě taky může nějaký pitomec sestřelit z chodníku. Což se mé známé jednou stalo. A pěšky chodí furt.
Upravil Thymallus dne 21-05-2010 14:01
 
qwert
#15 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 21-05-2010 14:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Thymallus napsal:
refi napsal:
otáčeli se dozadu a pak najednou hup, otevřené střešní okénko a z něj se na mě sypal nějaký bordel, možná z popelníku


Se asi naučím ukopávat zrcátka, bo k vůli takovýmhle "debilům" (omlouvám se za sprosté slovo) vziká spoustu nehod. A oni to berou jako legraci...

místo rampy na vajíčka bych si namontoval nějaký rotační kulomet a na hlaveň nechal vyrýt něco ve smyslu "když nezasáhnou policajti, zasáhne vlastní spravedlnost"

jinak přeji kamarádovi ať svou bitvu vybojuje úspěšně.
o ukončení koníčku jsem v takovéhle situaci neuvažoval, ono je to už moc velká součást mého života.
Když budeš chodit všude pěšky, tak tě taky může nějaký pitomec sestřelit z chodníku. Což se mé známé jednou stalo. A pěšky chodí furt.


To s těma zrcátkama už dělám dávno.Věřím že jsem jich takhle pár převychoval..Angry
 
mony
#16 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 21-05-2010 14:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 13
Založený: 21.05.10

Nejdřív vás všechny chci pozdravit, neb jsem se před chvíli zaregistrovala. Ale hlavně pro tobiga, drž se. Kamarád se z toho určitě dostane, musíš v to věřit a bude vás kolem sebe potřebovat. Pár hodně pomlácených lidí po bouračkách mi prošlo pod rukama a pokud měli vůli a podporu kamarádů a rodiny, tak se i celkem úspěšně vrátili do normálního života. Asi tak jak říká Klasika: Kde je vůle, je i cesta. To se mi hrozně moc líbí hlavně proto, že je to pravda. A přestat jezdit? Neznáme se, ale byl bys to ještě Ty?
 
tobig
#17 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 22-05-2010 09:20
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

mony >> díky. flower

Dnes je to zase o kousek lepší.... pray
 
prezi
#18 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 22-05-2010 09:24
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

tobig napsal:
Dnes je to zase o kousek lepší.... pray

...to je dobře!
 
www.CENDURO.cz
refi
#19 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 24-05-2010 11:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

qwert napsal:
Thymallus napsal:
refi napsal:
otáčeli se dozadu a pak najednou hup, otevřené střešní okénko a z něj se na mě sypal nějaký bordel, možná z popelníku


Se asi naučím ukopávat zrcátka, bo k vůli takovýmhle "debilům" (omlouvám se za sprosté slovo) vziká spoustu nehod. A oni to berou jako legraci...

místo rampy na vajíčka bych si namontoval nějaký rotační kulomet a na hlaveň nechal vyrýt něco ve smyslu "když nezasáhnou policajti, zasáhne vlastní spravedlnost"



To s těma zrcátkama už dělám dávno.Věřím že jsem jich takhle pár převychoval..Angry


na tuhle převýchovu nevěřím. právě takový tzv. převychovanec může pak sypat popelníky z okna nebo dělat horší věci. chceš na cestách válku? Sad
 
refi.rajce.net
qwert
#20 Vytisknout diskuzi
Zvažovali jste...
Přidané 24-05-2010 14:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

No beztrestně jsem ho ujet nemohl nechat..Špatně by se mi spalo..
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 44

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.07 sekund 360,602,277 návštěv