5.5. 2024 11:04
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Parťák na cesty
miri
#1 Vytisknout diskuzi
Přidané 30-09-2012 07:43
Člen

Příspěvek: 9
Založený: 27.02.11

Nevím, jestli jsem v této sekci dobře, ale snad ano. Sháním (tedy poptávám) touto cestou parťáka na cesty. A to jak víkendové, po naší krásné zemi, tak delší, třebas po zemích bývalého východního bloku.
Táhne mi na 37 let. Bydlím ve středočeském městě Nymburk a jezdím na SUZUKI DR BIG. Nejsem ten opravdový MOTORKÁŘ, jelikož "neleju, nejezdím po uchu pořádnou kládu a ani žadnej dooost hustej off" hilarious , tudíž nezapadám a vlastně ani nechci. Jsem prostě turista na motorce, který má rád přírodu a pobyt v ní, rád poznává nová místa a lidi. Nepotřebuje sobě, ani nikomu jinému nic dokazovat. Jen si užívat ten krásný pocit poznávání a svobody.thumbs up
Jsem prostě jen turista na motorce. Wink
 
ivan66
#2 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 30-09-2012 12:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

Vítej
Takových požitkářů je zde víc.
Přijeď na nějaký srázek a ihned zapadneš.flower
 
miri
#3 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 30-09-2012 19:03
Člen

Příspěvek: 9
Založený: 27.02.11

Děkuji za uvítání.
Ovšem to je přesně to z čeho mám trošičku strach.hmm Jednak nejsem moc srážecí typ a pak jsem spíše myslel, nenachází-li se zde někdo z mého okolí s podobným smýšlením.thumbs up
Jsem prostě jen turista na motorce. Wink
 
jencekgs
#4 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 30-09-2012 20:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Místní srazy nejsou tipické. Je to o povídání, v sobotu orientační projížďka. Žádné koncerty a žádný striptýz. Však Břeťa napíše více.
Jinak vítej.
Nějak tu začíná být pře BigovánoGrin
S Rablenkou cestou necestou
 
tonybeny
#5 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 30-09-2012 20:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 129
Založený: 31.12.11

tak ale ten striptýz zase neni tak uplně blbej nápadblushing
 
xx2
#6 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 30-09-2012 20:32
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

miri napsal:
Nevím, jestli jsem v této sekci dobře, ale snad ano. Sháním (tedy poptávám) touto cestou parťáka na cesty. A to jak víkendové, po naší krásné zemi, tak delší, třebas po zemích bývalého východního bloku.
Táhne mi na 37 let. Bydlím ve středočeském městě Nymburk a jezdím na SUZUKI DR BIG. Nejsem ten opravdový MOTORKÁŘ, jelikož "neleju, nejezdím po uchu pořádnou kládu a ani žadnej dooost hustej off" hilarious , tudíž nezapadám a vlastně ani nechci. Jsem prostě turista na motorce, který má rád přírodu a pobyt v ní, rád poznává nová místa a lidi. Nepotřebuje sobě, ani nikomu jinému nic dokazovat. Jen si užívat ten krásný pocit poznávání a svobody.thumbs up

No vyzkoušej to tady uvidíš sám ....já taky zkoušelWink
To: Tonybeny ....to je faktGrin Píše ,že rád poznává lidi tedy zřejmě i ženy Grin
Upravil xx2 dne 30-09-2012 21:04
 
miri
#7 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 08-10-2012 20:17
Člen

Příspěvek: 9
Založený: 27.02.11

Tak opravdu nikdo, kdo se nemusí účastnit srazů a jen by chtěl jezdit s parťákem.Frown Nejsem totiž asi moc společenský typ a jenom se donutit sem napset bylo velké sebezapření.thumbs up
Jsem prostě jen turista na motorce. Wink
 
magoss
#8 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 08-10-2012 20:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

Ahoj,nás se orpavdu bát nemusíš:-) a akce co se pořádají od cendura nepovažuji za sraz ale za setkání motopřátel kde si každý najde to co se mu na tom jeho písečku líbí :-)
Víte, já jsem jediný Pučmeloud na světě občaneblushingGrin
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
nuclearB
#9 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 08-10-2012 21:03
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

Jo, já vím o co ti jde. Sehnat někoho na sobotní pojezd a kávu v zahrádce, to není problém. Ale pokud se chceš vydat někam daleko a neřešit 3000km od baráku nějaký zásadní názorové problémy (vlastní zkušenost), tak vybírej dobře. Ona pak na nějaká long way dobře prověří lidský charaktery a i kvůli prkotině může být problém a zkažená dovča. Sad
Ale jak tady píšou kluci : dojeď na srazík a třeba si s někým padneš do noty.
Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
motoblb
#10 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 09-10-2012 04:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

nuclearB napsal:
Jo, já vím o co ti jde. Sehnat někoho na sobotní pojezd a kávu v zahrádce, to není problém. Ale pokud se chceš vydat někam daleko a neřešit 3000km od baráku nějaký zásadní názorové problémy (vlastní zkušenost), tak vybírej dobře. Ona pak na nějaká long way dobře prověří lidský charaktery a i kvůli prkotině může být problém a zkažená dovča. Sad
Ale jak tady píšou kluci : dojeď na srazík a třeba si s někým padneš do noty.
GrinGrin Něco podobného jsem zažil letos.Začátek srpna nádherné počasí,nebe bez mráčků a teploty nad 30 stupňů.První den po dálnici-(rychlý přesun) 130km/h bylo moc rychle,jel na stromu.Druhý den bylo zase moc zatáčekGrinGrinTřetí den zamítl nakouknout do Albánie a zrušil návštěvu Kotoru stím,že chce k moři.Po příjezdu tam bylo moc lidí,takže z Černé hory se jelo do Chorvatska,kde 4x zřigal Jadranskou magistrálu a poté si sundal z bundy tepelnou vložku do které 3 dny vylučoval potShockVečer společná dohoda,že se ráno přesunem do Podgory kde zůstanem 5 dní,ale 5km před,Podgorou mi zdělí že jede na MakarskouhilariousChápu,že začátkem srpna je Makarská prázdná oproti Černé Hoře,ale tohle 3 denní scifi v jeho přítomnosti je nezapomenutelnéSad Grin.
Upravil motoblb dne 09-10-2012 06:11
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
HonzaH
#11 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 09-10-2012 10:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

hilarious Grin
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
Parukar
#12 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 09-10-2012 10:58
Člen

Příspěvek: 140
Založený: 28.02.12

Ahoj, jsem na tom podobně, mám však za sebou Cenduro Babí léto 2012 a můžu jen doporučit !

 
nuclearB
#13 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 09-10-2012 16:43
Člen

Příspěvek: 108
Založený: 30.01.11

motoblb> Grin ......... to by stálo za sfilmování , byla by to suprová "road movie" Smile

Triumph Tiger 800 XC
 
http://nuclearb.rajce.idnes.cz/
motoblb
#14 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 09-10-2012 17:13
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Grin
nuclearB napsal:
motoblb> Grin ......... to by stálo za sfilmování , byla by to suprová "road movie" Smile
A to je jen výsek perelGrinJeště jedna byla,když se chodil domlouvat 3/4 roku předem a bečel mi,že v hospodě se s partiou už 3 roky domlouvaj,že vyjedou a nikdy se to neuskutečnilo a má nakoupené super vybavení na stanování,které nepoužil.Blížila se první noc a hádej kde se spaloGrin a tak to šlo i 2 a 3 noc.Však proč to sebou netáhnout,aspoň bylo vidět,že jsme tvrdí motel cestovateléGrinGrin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
xx4
#15 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 09-10-2012 17:46
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

motoblb napsal:
Grin
nuclearB napsal:
motoblb> Grin ......... to by stálo za sfilmování , byla by to suprová "road movie" Smile
A to je jen výsek perelGrinJeště jedna byla,když se chodil domlouvat 3/4 roku předem a bečel mi,že v hospodě se s partiou už 3 roky domlouvaj,že vyjedou a nikdy se to neuskutečnilo a má nakoupené super vybavení na stanování,které nepoužil.Blížila se první noc a hádej kde se spaloGrin a tak to šlo i 2 a 3 noc.Však proč to sebou netáhnout,aspoň bylo vidět,že jsme tvrdí motel cestovateléGrinGrin


No tak už to nenapínej a práskni ho.Grin Před takovým komplikátorem je třeba varovat okolí.Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
motoblb
#16 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 09-10-2012 18:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

pavelgs napsal:
motoblb napsal:
Grin
nuclearB napsal:
motoblb> Grin ......... to by stálo za sfilmování , byla by to suprová "road movie" Smile
A to je jen výsek perelGrinJeště jedna byla,když se chodil domlouvat 3/4 roku předem a bečel mi,že v hospodě se s partiou už 3 roky domlouvaj,že vyjedou a nikdy se to neuskutečnilo a má nakoupené super vybavení na stanování,které nepoužil.Blížila se první noc a hádej kde se spaloGrin a tak to šlo i 2 a 3 noc.Však proč to sebou netáhnout,aspoň bylo vidět,že jsme tvrdí motel cestovateléGrinGrin


No tak už to nenapínej a práskni ho.Grin Před takovým komplikátorem je třeba varovat okolí.Grin
Pavle on tu není registrovaný,jen tu špiclujesaycheese,ale počkám jestli se nechá zlomit Ivánek,chtěl aby ho vzal do RumunskaGrinGrin pak začnem psát knihu utrpeníGrin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
xx4
#17 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 09-10-2012 19:19
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

motoblb napsal:
Pavle on tu není registrovaný,jen tu špiclujesaycheese,ale počkám jestli se nechá zlomit Ivánek,chtěl aby ho vzal do RumunskaGrinGrin pak začnem psát knihu utrpeníGrin


Rumunsko jen tak by byla nuda.Ale dát Rumunsko s takovým neštěstím,to už je panečku jiný level.Grin Grin

Ivánku jsi do toho.Když to dáš,naskočí ti svatozář.GrinGrin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx2
#18 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 10-10-2012 09:50
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

miri napsal:
Tak opravdu nikdo, kdo se nemusí účastnit srazů a jen by chtěl jezdit s parťákem.Frown Nejsem totiž asi moc společenský typ a jenom se donutit sem napset bylo velké sebezapření.thumbs up

Tak kam že o víkendu vyrazíme máš plánWink
 
xx2
#19 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 10-10-2012 09:58
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

motoblb napsal:
nuclearB napsal:
Jo, já vím o co ti jde. Sehnat někoho na sobotní pojezd a kávu v zahrádce, to není problém. Ale pokud se chceš vydat někam daleko a neřešit 3000km od baráku nějaký zásadní názorové problémy (vlastní zkušenost), tak vybírej dobře. Ona pak na nějaká long way dobře prověří lidský charaktery a i kvůli prkotině může být problém a zkažená dovča. Sad
Ale jak tady píšou kluci : dojeď na srazík a třeba si s někým padneš do noty.
GrinGrin Něco podobného jsem zažil letos.Začátek srpna nádherné počasí,nebe bez mráčků a teploty nad 30 stupňů.První den po dálnici-(rychlý přesun) 130km/h bylo moc rychle,jel na stromu.Druhý den bylo zase moc zatáčekGrinGrinTřetí den zamítl nakouknout do Albánie a zrušil návštěvu Kotoru stím,že chce k moři.Po příjezdu tam bylo moc lidí,takže z Černé hory se jelo do Chorvatska,kde 4x zřigal Jadranskou magistrálu a poté si sundal z bundy tepelnou vložku do které 3 dny vylučoval potShockVečer společná dohoda,že se ráno přesunem do Podgory kde zůstanem 5 dní,ale 5km před,Podgorou mi zdělí že jede na MakarskouhilariousChápu,že začátkem srpna je Makarská prázdná oproti Černé Hoře,ale tohle 3 denní scifi v jeho přítomnosti je nezapomenutelnéSad Grin.

No ale to jste se měli domluvit na začátku jestli jde o cestování na moto nebo váléní se u moře ...tohle mám za sebouSad
 
motoblb
#20 Vytisknout diskuzi
Parťák na cesty
Přidané 10-10-2012 11:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

smazak73 napsal:
motoblb napsal:
nuclearB napsal:
Jo, já vím o co ti jde. Sehnat někoho na sobotní pojezd a kávu v zahrádce, to není problém. Ale pokud se chceš vydat někam daleko a neřešit 3000km od baráku nějaký zásadní názorové problémy (vlastní zkušenost), tak vybírej dobře. Ona pak na nějaká long way dobře prověří lidský charaktery a i kvůli prkotině může být problém a zkažená dovča. Sad
Ale jak tady píšou kluci : dojeď na srazík a třeba si s někým padneš do noty.
GrinGrin Něco podobného jsem zažil letos.Začátek srpna nádherné počasí,nebe bez mráčků a teploty nad 30 stupňů.První den po dálnici-(rychlý přesun) 130km/h bylo moc rychle,jel na stromu.Druhý den bylo zase moc zatáčekGrinGrinTřetí den zamítl nakouknout do Albánie a zrušil návštěvu Kotoru stím,že chce k moři.Po příjezdu tam bylo moc lidí,takže z Černé hory se jelo do Chorvatska,kde 4x zřigal Jadranskou magistrálu a poté si sundal z bundy tepelnou vložku do které 3 dny vylučoval potShockVečer společná dohoda,že se ráno přesunem do Podgory kde zůstanem 5 dní,ale 5km před,Podgorou mi zdělí že jede na MakarskouhilariousChápu,že začátkem srpna je Makarská prázdná oproti Černé Hoře,ale tohle 3 denní scifi v jeho přítomnosti je nezapomenutelnéSad Grin.

No ale to jste se měli domluvit na začátku jestli jde o cestování na moto nebo váléní se u moře ...tohle mám za sebouSad
Ale to vše dohodnuté bylo,ale tohle vyprávění je spíš někde k pivuWinkGrinPár lidí už hu znáhilarious
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 58

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.08 sekund 361,853,061 návštěv