18.5. 2024 20:51
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· Royal Enfield Himalayan
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
Polsko + Litva
Meli
#41 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-08-2010 11:32
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Ja si myslim ze za to muze TomTom - Garmin by te urcite vzal jinudy a nehoda by se nekonala...

Kazdopadne preju co nejrychlejsi (a nejlevnejsi) rekonvalescenci Tobe i motorce
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
motoblb
#42 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 12:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

refi mohla bys napsat knihu z těch zážitkůWinkhlavně že si celá.jestli chceš vidli mi přivez uvidíme co se dá sní dělatcomfort
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
bystricke
#43 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 13:10
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

tento příběh by si měl přečíst pan Donutil,to by bylo vyprávění o cestováníGrin
 
www.begr.cz
refi
#44 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 14:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

oldsandal napsal:
No, ještě že si přežila i tu cestu domů. Jezdit takto nadoraz není nejlepši volba Shock.

Tak uzdravuj! thumbs up


já vím, ale kdybych z té motorky slezla, neměla bych stejně sílu někde shánět nocleh a všechno to vybalovat atd., stačilo se trápit u tankování, to byla fakt muka. prostě jsem to musela potáhnout, dokud to šlo. nicméně .. přečti si několik cestopisů, jak vypadá jejich poslední den, tedy návrat domů. jsou to často největší dávky na jeden zátah, to k tomu patří. znáš to beztak taky Wink
 
refi.rajce.net
refi
#45 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 14:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

motoblb napsal:
refi mohla bys napsat knihu z těch zážitkůWinkhlavně že si celá.jestli chceš vidli mi přivez uvidíme co se dá sní dělatcomfort


díky za nabídku, zítra si vyřídím rentgen a pak začnu řešit motorku. mám dovolenou do příštího pátku, že bych ještě někam vyrazila? GrinGrin
 
refi.rajce.net
czunik
#46 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 15:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

refi napsal:
motoblb napsal:
refi mohla bys napsat knihu z těch zážitkůWinkhlavně že si celá.jestli chceš vidli mi přivez uvidíme co se dá sní dělatcomfort


díky za nabídku, zítra si vyřídím rentgen a pak začnu řešit motorku. mám dovolenou do příštího pátku, že bych ještě někam vyrazila? GrinGrin


no daliss nemá s kým jet do rumunska Grinblushing
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
refi
#47 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 16:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

jsem sice pro každou špatnost, ale mimo asfalt se asi hodně dlouho nepodívám Grin chtěla jsem to včera vzít na ty mazury za příbuzenstvem, ale když mi řekli, že trajekt na ostrov jezdí jen někdy a celý ostrov je jen šotolina, musela jsem jim nechápajícím říct, že na to teda kašlu Grin
 
refi.rajce.net
czunik
#48 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 17:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

refi napsal:
jsem sice pro každou špatnost, ale mimo asfalt se asi hodně dlouho nepodívám Grin chtěla jsem to včera vzít na ty mazury za příbuzenstvem, ale když mi řekli, že trajekt na ostrov jezdí jen někdy a celý ostrov je jen šotolina, musela jsem jim nechápajícím říct, že na to teda kašlu Grin

není všem dnům konec....a vše zlé je k něčemu dobré a je třeba si s toho vzít pozitiva..hlavně že se nic jiného nestalo..bolí to,ale dá se to zrhnout do pár modřin a škrábanců..a to se brzy zajojí...a jinak mará je hodně škovnej..možná to porovná....kačka taky na ukrajině sebou dvakrát hépla..porovnalo se..šrouby vymění marek a jede se dál..sice ne moc jak ty....takže je fajn že jsi ok a máš myšlenky na motku..clapthumbs up
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
refi
#49 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 17:39
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

pro me je dulezite pozitivum, ze jsem vlastni vinou nikomu neublizila. tohle je pro me prvorade. v polsku navic na motorkare averzi nemaji, nejezdi jich tam tolik a zenske na motorce uz vubec ne, o tom jsem se tam s nekolika bavila. proto se vsichni chovali skvele, i ten s urvanym zrcatkem, kdyz jsem se mu sla omluvit.
kdyz padam v terenu a ze jsem se uz napadala, tak to vlastne ani nepocitam, proste se ucim a me pady v terenu byly z 99 procent v temer nulove rychlosti. ale tohle bylo na asfaltu, v rychlosti, obrovska a fatalni chyba, ktera nastesti dopadla dobre. posramotilo mi to sebevedomi o odjezdenych desitkach tisic kilometrech na motorkach, ale je dobre, ze jsem na to musela znovu sednout a jet dalsi stovky km, protoze delsi prodleva by me nicila asi jeste vic. takhle vim, ze to pujde a s dalsi brzdou v hlave si to snad budu opet uzivat.
kacku pozdravuj, je malinka a drobounka, takze musi na nerovnostech bojovat jeste vic flower
 
refi.rajce.net
czunik
#50 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 17:43
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

[quote]refi napsal:
pro me je dulezite pozitivum, ze jsem vlastni vinou nikomu neublizila. tohle je pro me prvorade. v polsku navic na motorkare averzi nemaji, nejezdi jich tam tolik a zenske na motorce uz vubec ne, o tom jsem se tam s nekolika bavila. proto se vsichni chovali skvele, i ten s urvanym zrcatkem, kdyz jsem se mu sla omluvit.
kdyz padam v terenu a ze jsem se uz napadala, tak to vlastne ani nepocitam, proste se ucim a me pady v terenu byly z 99 procent v temer nulove rychlosti. ale tohle bylo na asfaltu, v rychlosti, obrovska a fatalni chyba, ktera nastesti dopadla dobre. posramotilo mi to sebevedomi o odjezdenych desitkach tisic kilometrech na motorkach, ale je dobre, ze jsem na to musela znovu sednout a jet dalsi stovky km, protoze delsi prodleva by me nicila asi jeste vic. takhle vim, ze to pujde a s dalsi brzdou v hlave si to snad budu opet uzivat.
kacku pozdravuj, je malinka a drobounka, takze musi na nerovnostech bojovat jeste vic flower[/quote

to je snad pravidlo,sednout a jet..protože je to přesně jak píšeš,se ti to začne v hlavě honit,a to není dobře...důležíté je že si to uvědomuješ co,jak a proč...neb spousta si to neuvědomí a udělá stejnou chybu...tak jen hlavu vzůru vše bude zase ok..kačku pozdravím..
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
petr_t
#51 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 10-08-2010 22:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

refi napsal:
pro me je dulezite pozitivum, ze jsem vlastni vinou nikomu neublizila. tohle je pro me prvorade. v polsku navic na motorkare averzi nemaji, nejezdi jich tam tolik a zenske na motorce uz vubec ne, o tom jsem se tam s nekolika bavila. proto se vsichni chovali skvele, i ten s urvanym zrcatkem, kdyz jsem se mu sla omluvit.
kdyz padam v terenu a ze jsem se uz napadala, tak to vlastne ani nepocitam, proste se ucim a me pady v terenu byly z 99 procent v temer nulove rychlosti. ale tohle bylo na asfaltu, v rychlosti, obrovska a fatalni chyba, ktera nastesti dopadla dobre. posramotilo mi to sebevedomi o odjezdenych desitkach tisic kilometrech na motorkach, ale je dobre, ze jsem na to musela znovu sednout a jet dalsi stovky km, protoze delsi prodleva by me nicila asi jeste vic. takhle vim, ze to pujde a s dalsi brzdou v hlave si to snad budu opet uzivat.
kacku pozdravuj, je malinka a drobounka, takze musi na nerovnostech bojovat jeste vic flower


no ,škoda že na sebe nemáme tlf,byl jsem nachystaný pro tebe dojet,nemám slov a s nam máš každou topinku na náš účet,clapclapjak budeš cosik potřebovat ,jsme k dispoziciWink
 
refi
#52 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 11-08-2010 08:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

petře, díky moc, posílám ti do pm svůj telefon, tvůj si najdu v sos a uložím. nechtěla jsem nikoho zneužívat víc, než by bylo nutné, ale nabídky si moc vážím flower

jinak to se mnou vzalo nečekaný zvrat, včera večer mi v hrudníku při ulehání do postele ruplo, jako když praskne suchá větev, docela mě to vyděsilo, ale nebolelo to. usnula jsem, spala celou noc a ráno jsem naprosto zázračně vstala jako jindy, můžu dýchat, můžu normálně chodit, můžu se narovnat, je to neuvěřitelné!! včera jsem pročetla hromadu stránek o naražených žebrech a v jednom popisoval klučina, že můžou být žebra dokonce vykloubená! a že mu taky jednou v bolavých žebrech luplo a žebra se vrátila do své původní polohy a bylo po problému. samozřejmě, že to stále bolí, ale zmizela ta bodavá ukrutná bolest při každém pohybu!! ráno jsem to mým domácím (thymallovi s petrou) popsala tak, že teď to bolí jen jako by mě někdo přerazil lopatou, zatímco předtím to bylo jak po přejetí parním válcem Grin vůbec jsem netušila, že je něco takového možné a zázraky se prostě dějí. škoda, že mi tam neluplo před cestou domů AngryGrin dnes necháme posoudit obě vidle u jedné firmy, která se tím zabývá a uvidím, co dál. dovolená stále ještě volá Grin
 
refi.rajce.net
petr_t
#53 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 11-08-2010 08:28
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

Já si s žebrama užil víc než dost,mi to rupalo právě naopak.Z naražených nebo naštíplých se mi podařilo udělat kvalitní zlomeninu.Jednou mě dojali na Fifejdách,dojel jsem tam v bolestech že až,slzy v očích ,nemohl jsem se nadechnout a do toho jsem byl nachlazený.Po dvou hodinách v čekárně mi řekli že žebra se nijak neléčí a ať si vemu brufen.helplessNejhorší je jak to škrká o sebeShockTak hlavně rychlé hojení a já používal pásek přes hrudní košíček.Jak mě známí viděli s páskem přes kozy tak už věděli že zase žebra.Grin
 
prezi
#54 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 11-08-2010 09:29
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4029
Založený: 20.04.10

refi napsal:...ruplo, jako když praskne suchá větev...

...myslím, že toto přirovnání není zrovna nejvhodnější
...jsi, řekněme velmi štíhlá, ale "suchá větev"? - to je "hustý"! WinkGrin

...blahopřeji k pokroku v uzdravování thumbs up
 
www.CENDURO.cz
ivan66
#55 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 11-08-2010 10:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1415
Založený: 12.06.10

refi napsal:
petře, díky moc, posílám ti do pm svůj telefon, tvůj si najdu v sos a uložím. nechtěla jsem nikoho zneužívat víc, než by bylo nutné, ale nabídky si moc vážím flower

jinak to se mnou vzalo nečekaný zvrat, včera večer mi v hrudníku při ulehání do postele ruplo, jako když praskne suchá větev, docela mě to vyděsilo, ale nebolelo to. usnula jsem, spala celou noc a ráno jsem naprosto zázračně vstala jako jindy, můžu dýchat, můžu normálně chodit, můžu se narovnat, je to neuvěřitelné!! včera jsem pročetla hromadu stránek o naražených žebrech a v jednom popisoval klučina, že můžou být žebra dokonce vykloubená! a že mu taky jednou v bolavých žebrech luplo a žebra se vrátila do své původní polohy a bylo po problému. samozřejmě, že to stále bolí, ale zmizela ta bodavá ukrutná bolest při každém pohybu!! ráno jsem to mým domácím (thymallovi s petrou) popsala tak, že teď to bolí jen jako by mě někdo přerazil lopatou, zatímco předtím to bylo jak po přejetí parním válcem Grin vůbec jsem netušila, že je něco takového možné a zázraky se prostě dějí. škoda, že mi tam neluplo před cestou domů AngryGrin dnes necháme posoudit obě vidle u jedné firmy, která se tím zabývá a uvidím, co dál. dovolená stále ještě volá Grin


Já tě vyhlížel dnes ráno na chýře a ty si už vlastně zdravá;
 
Thymallus
#56 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 11-08-2010 10:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 238
Založený: 16.05.10

Refi nevěřte. Za všechno může náš kocour.
Celou noc u ní ležel a předával ji svou sílu až ji skoro vyléčil.
Být noc delší, tak ji zbavil i těch modřin :-)

Večer ho zavřeme do garáže, třeba vyléčí i ty vidle :-)
 
qwert
#57 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 11-08-2010 12:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

refi napsal:
petře, díky moc, posílám ti do pm svůj telefon, tvůj si najdu v sos a uložím. nechtěla jsem nikoho zneužívat víc, než by bylo nutné, ale nabídky si moc vážím flower

jinak to se mnou vzalo nečekaný zvrat, včera večer mi v hrudníku při ulehání do postele ruplo, jako když praskne suchá větev, docela mě to vyděsilo, ale nebolelo to. usnula jsem, spala celou noc a ráno jsem naprosto zázračně vstala jako jindy, můžu dýchat, můžu normálně chodit, můžu se narovnat, je to neuvěřitelné!! včera jsem pročetla hromadu stránek o naražených žebrech a v jednom popisoval klučina, že můžou být žebra dokonce vykloubená! a že mu taky jednou v bolavých žebrech luplo a žebra se vrátila do své původní polohy a bylo po problému. samozřejmě, že to stále bolí, ale zmizela ta bodavá ukrutná bolest při každém pohybu!! ráno jsem to mým domácím (thymallovi s petrou) popsala tak, že teď to bolí jen jako by mě někdo přerazil lopatou, zatímco předtím to bylo jak po přejetí parním válcem Grin vůbec jsem netušila, že je něco takového možné a zázraky se prostě dějí. škoda, že mi tam neluplo před cestou domů AngryGrin dnes necháme posoudit obě vidle u jedné firmy, která se tím zabývá a uvidím, co dál. dovolená stále ještě volá Grin


Tak to je fajn že jsi v pořádku.Já jel se zlomenýmy žebry až z Finska,kuwa to byl zážitek.Ještě že mi ten finský zvěrolékař řekl že to mám jen naražené,hned se mi jelo líp..Grin
 
tobig
#58 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 11-08-2010 20:05
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

prezi napsal:
refi napsal:...ruplo, jako když praskne suchá větev...

...myslím, že toto přirovnání není zrovna nejvhodnější
...jsi, řekněme velmi štíhlá, ale "suchá větev"? - to je "hustý"! WinkGrin

...blahopřeji k pokroku v uzdravování thumbs up


se picnu Břéťo... Wink
 
prezi
#59 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 11-08-2010 22:20
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4029
Založený: 20.04.10

to tobig: blushing

to refi: co řekli na rentgenu?
 
www.CENDURO.cz
3X
#60 Vytisknout diskuzi
Polsko + Litva
Přidané 11-08-2010 23:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

prezi napsal:

to refi: co řekli na rentgenu?


refi tam byla i s motorkou a řekli jí, ať sundá ty BEGR kufry, protože je rentgen neprosvítí. Bystricke dělá opravdu z kvalitních materiálůthumbs upWink
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 35

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.09 sekund 364,587,059 návštěv