5.5. 2024 13:46
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: ČESKO A SLOVENSKO
 Tisk diskuze
CENDURO - SOS na cestách
petr_t
#81 Vytisknout diskuzi
Přidané 03-10-2010 20:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

motoblb napsal:
pavelgs napsal:
motoblb napsal:
Prezi nebylo by vhodné dát na jeden kraj max 5 odkazů a také prověřit kdo jak je schopný pomoci co se týče servisu?Příjde mi trošku nesmyslné aby někdo poskytoval služby profiservisu pokud nemá diagnostiku které novější motky mají a naopak aby zde bylo 30 odkazů kde si můžu vypůjčit 16 plochý klíč,který si sem schopen zapůjčit v první blízké chalupě.Aby nedošlo,že co člen to základní podporaWink


Né každá chalupa má klíč,né každý obyvatel chalupy je ochoten poskytnout pomoc.Zažil jsem to minulý rok s GS.Upadl mi káblík od spínačky uprostřed dědiny a věř nebo ne,nemohl jsem za živého boha sehnat pitomou pájku.Potom se hodí jakákoliv pomoc,byť jen možnost nechat někde motorku,nebo opravdu jen půjčit ten pitomý klíč.Ne všichni mají BMW a ne všichni se neobejdou bez diagnostiky.Jsou spousty motorek které se dají opravit klasickým nářadím,které ovšem člověk samosebou netahá na každou vyjížďku.
Za mě je "SOS na cestách" výborný nápad a kdo někdy zůstal s motorkou někde viset to jen potvrdí.
Já neřek že sos je špatný nápad,měl bys číst pozorněji a trošičku nad tím zapřemýšlet,nebo dle tebe název profi ti postačuje ve službě co vlastně profi není?helpless
že si nedal nabídku ?hmm
s větrem ve vlasechmusic
 
motoblb
#82 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 03-10-2010 20:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

petr_t napsal:
motoblb napsal:
pavelgs napsal:
motoblb napsal:
Prezi nebylo by vhodné dát na jeden kraj max 5 odkazů a také prověřit kdo jak je schopný pomoci co se týče servisu?Příjde mi trošku nesmyslné aby někdo poskytoval služby profiservisu pokud nemá diagnostiku které novější motky mají a naopak aby zde bylo 30 odkazů kde si můžu vypůjčit 16 plochý klíč,který si sem schopen zapůjčit v první blízké chalupě.Aby nedošlo,že co člen to základní podporaWink


Né každá chalupa má klíč,né každý obyvatel chalupy je ochoten poskytnout pomoc.Zažil jsem to minulý rok s GS.Upadl mi káblík od spínačky uprostřed dědiny a věř nebo ne,nemohl jsem za živého boha sehnat pitomou pájku.Potom se hodí jakákoliv pomoc,byť jen možnost nechat někde motorku,nebo opravdu jen půjčit ten pitomý klíč.Ne všichni mají BMW a ne všichni se neobejdou bez diagnostiky.Jsou spousty motorek které se dají opravit klasickým nářadím,které ovšem člověk samosebou netahá na každou vyjížďku.
Za mě je "SOS na cestách" výborný nápad a kdo někdy zůstal s motorkou někde viset to jen potvrdí.
Já neřek že sos je špatný nápad,měl bys číst pozorněji a trošičku nad tím zapřemýšlet,nebo dle tebe název profi ti postačuje ve službě co vlastně profi není?helpless
že si nedal nabídku ?hmm
A k čemu by asi byla,myslím že zrovna v našem kraji je odkazů na odtah dost,práce mám že nevím kam dřív,nevidím důvod zde slibovat někomu něco co nemohu stejně udělathelpless
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
petr_t
#83 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 03-10-2010 21:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 691
Založený: 15.05.10

No té práce budu mít zřejmě vic než ty a času ještě méně,vzledem k tomu že se stalo že řada známých zůstala někde viset a pomoc v nedohlednu jsem tady na cenduru chtěl pro to něco udělat.Žádný jiný web tohle nemá,díky TPC kde vrámci akce zajišťuju HelpCar a jiné věci v tomto duchu,chci aby cenduráci vytvořily něco mezi sebou."Profi" Prézi psal v tom duchu co kde se dá udělat,pak je kolonka "Autorizovaný",v tom profi zřejmě myslel vybavení, přístup, a další věci kolem toho.jestli někde trčím a zastaví mi někdy někdo s nabídkou pomoci,třeba jen tím že doveze v parnu nanuky ,je třeba si toho vážit a né pitvat jakou maj špejli nebo za kolik let se zliklividije obal.annoy
s větrem ve vlasechmusic
 
xx4
#84 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 03-10-2010 21:15
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

motoblb napsal:
pavelgs napsal:
motoblb napsal:
Prezi nebylo by vhodné dát na jeden kraj max 5 odkazů a také prověřit kdo jak je schopný pomoci co se týče servisu?Příjde mi trošku nesmyslné aby někdo poskytoval služby profiservisu pokud nemá diagnostiku které novější motky mají a naopak aby zde bylo 30 odkazů kde si můžu vypůjčit 16 plochý klíč,který si sem schopen zapůjčit v první blízké chalupě.Aby nedošlo,že co člen to základní podporaWink


Né každá chalupa má klíč,né každý obyvatel chalupy je ochoten poskytnout pomoc.Zažil jsem to minulý rok s GS.Upadl mi káblík od spínačky uprostřed dědiny a věř nebo ne,nemohl jsem za živého boha sehnat pitomou pájku.Potom se hodí jakákoliv pomoc,byť jen možnost nechat někde motorku,nebo opravdu jen půjčit ten pitomý klíč.Ne všichni mají BMW a ne všichni se neobejdou bez diagnostiky.Jsou spousty motorek které se dají opravit klasickým nářadím,které ovšem člověk samosebou netahá na každou vyjížďku.
Za mě je "SOS na cestách" výborný nápad a kdo někdy zůstal s motorkou někde viset to jen potvrdí.
Já neřek že sos je špatný nápad,měl bys číst pozorněji a trošičku nad tím zapřemýšlet,nebo dle tebe název profi ti postačuje ve službě co vlastně profi není?helpless


Já četl dostatečně pozorně.Můžeš být v klidu..Pokud jsem dobře koukal,tak za profi byli označeni lidé kteří umí ,pomohli xx lidem a nebylo to zrovna jen dolití oleje.Nechápu teda co řešíš.Pokud sám nejsi ochotný dát své služby k dispozici,netýká se tě tohle vlákno ani náznakem a můžeš jít s klidem dál svou cestou a nekádrovat kdo je a kdo není profi.Frown
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
HonzaH
#85 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 03-10-2010 21:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

petr_t napsal:
jestli někde trčím a zastaví mi někdy někdo s nabídkou pomoci,třeba jen tím že doveze v parnu nanuky ,je třeba si toho vážit a né pitvat jakou maj špejli nebo za kolik let se zliklividije obal.annoy


thumbs up clap
------------------------------------------
Kač Kač 950 2004 - už je pryč
Kač Kač 690 2009
 
motoblb
#86 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 03-10-2010 21:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

petr_t napsal:
No té práce budu mít zřejmě vic než ty a času ještě méně,vzledem k tomu že se stalo že řada známých zůstala někde viset a pomoc v nedohlednu jsem tady na cenduru chtěl pro to něco udělat.Žádný jiný web tohle nemá,díky TPC kde vrámci akce zajišťuju HelpCar a jiné věci v tomto duchu,chci aby cenduráci vytvořily něco mezi sebou."Profi" Prézi psal v tom duchu co kde se dá udělat,pak je kolonka "Autorizovaný",v tom profi zřejmě myslel vybavení, přístup, a další věci kolem toho.jestli někde trčím a zastaví mi někdy někdo s nabídkou pomoci,třeba jen tím že doveze v parnu nanuky ,je třeba si toho vážit a né pitvat jakou maj špejli nebo za kolik let se zliklividije obal.annoy
Nikde jsem nenapsal že sos je k ničemu a taky si myslím že smajlík typu annoynení zrovna na místě od někoho kdo se považuje za PROFI.Je 1000 lidí a 1000 chutí a pod názvem profi si každý představuje něco jiného a proto sem zde nadhodil i diagnostiku která je v dnešní době na mnoha motorkách zapotřebí.Bylo by škoda kdyby časem se zde objevilo že někdo čekal od někoho pomoc PROFI a ta mu nebyla poskytnuta.Prezi si dal nemalou práci aby týhle stránky vytvořil a jak sem již psali Arance v PM byla by škoda aby se v budoucnu zde řešilo něco co někdo není schopen nebo že si představoval něco jiného.Pokud ale dělá komukoliv problém že někdo upozorní na něco co by mohlo být v budoucnu napadnutelné je zbytečné tady jak koliv psát své názory,v opačném případě to tady vůbec navštivovat.Taky Petře nevidím důvod porovnávat kdo má více práce,pokud si to umím zařídit je mi jedno jestli se půl dne někdo vrtá v nose nebo se honí od ničeho k ničemuWink
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
motoblb
#87 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 03-10-2010 21:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

pavelgs napsal:
motoblb napsal:
pavelgs napsal:
motoblb napsal:
Prezi nebylo by vhodné dát na jeden kraj max 5 odkazů a také prověřit kdo jak je schopný pomoci co se týče servisu?Příjde mi trošku nesmyslné aby někdo poskytoval služby profiservisu pokud nemá diagnostiku které novější motky mají a naopak aby zde bylo 30 odkazů kde si můžu vypůjčit 16 plochý klíč,který si sem schopen zapůjčit v první blízké chalupě.Aby nedošlo,že co člen to základní podporaWink


Né každá chalupa má klíč,né každý obyvatel chalupy je ochoten poskytnout pomoc.Zažil jsem to minulý rok s GS.Upadl mi káblík od spínačky uprostřed dědiny a věř nebo ne,nemohl jsem za živého boha sehnat pitomou pájku.Potom se hodí jakákoliv pomoc,byť jen možnost nechat někde motorku,nebo opravdu jen půjčit ten pitomý klíč.Ne všichni mají BMW a ne všichni se neobejdou bez diagnostiky.Jsou spousty motorek které se dají opravit klasickým nářadím,které ovšem člověk samosebou netahá na každou vyjížďku.
Za mě je "SOS na cestách" výborný nápad a kdo někdy zůstal s motorkou někde viset to jen potvrdí.
Já neřek že sos je špatný nápad,měl bys číst pozorněji a trošičku nad tím zapřemýšlet,nebo dle tebe název profi ti postačuje ve službě co vlastně profi není?helpless


Já četl dostatečně pozorně.Můžeš být v klidu..Pokud jsem dobře koukal,tak za profi byli označeni lidé kteří umí ,pomohli xx lidem a nebylo to zrovna jen dolití oleje.Nechápu teda co řešíš.Pokud sám nejsi ochotný dát své služby k dispozici,netýká se tě tohle vlákno ani náznakem a můžeš jít s klidem dál svou cestou a nekádrovat kdo je a kdo není profi.Frown
Děkuji za upozornění a jsem rád že dokážeš rozdělovat vlákna které komu patříSad
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
xx4
#88 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 03-10-2010 22:03
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

motoblb napsal:
Děkuji za upozornění a jsem rád že dokážeš rozdělovat vlákna které komu patříSad


Ale prd.Tohle vlákno je o tom kdo je a kdo není ochotný pomoct v případě nouze a jakou měrou.Do toho se vložíš ty se svým pseudoproblémem a řešíš a řešíš a......Prostě takový typický komplikátor.
...a k tvému problému,neřku-li traumatu.Pokud se někomu něco přihodí,určitě je většina z nás natolik svéprávná, že zavolá na kontakt který je označený jako profi a zeptá se stylem :Mám problém takový a makový,s motorkou XY,jste schopní mi pomoct? Odpověď : ANO na tohle mám vše potřebné;;;; NE na tohle nejsem vybavený.
V případě "NE" zavolám na nejbližší kontakt s podporou a poprosím o uložení motorky.helpless Není dál co řešit prokristapána.ShockShock
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
prezi
#89 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 03-10-2010 22:14
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...koukám, že je tady "veselo" ...měl jsem krásný víkend v Jizerských horách a tak včil jdu spát a zítra pořešíme co bude třeba

...běžte si taky lehnout - říká se: "ráno moudřejší večera" Wink
 
www.CENDURO.cz
motoblb
#90 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 04-10-2010 04:25
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

pavelgs napsal:
motoblb napsal:
Děkuji za upozornění a jsem rád že dokážeš rozdělovat vlákna které komu patříSad


Ale prd.Tohle vlákno je o tom kdo je a kdo není ochotný pomoct v případě nouze a jakou měrou.Do toho se vložíš ty se svým pseudoproblémem a řešíš a řešíš a......Prostě takový typický komplikátor.
...a k tvému problému,neřku-li traumatu.Pokud se někomu něco přihodí,určitě je většina z nás natolik svéprávná, že zavolá na kontakt který je označený jako profi a zeptá se stylem :Mám problém takový a makový,s motorkou XY,jste schopní mi pomoct? Odpověď : ANO na tohle mám vše potřebné;;;; NE na tohle nejsem vybavený.
V případě "NE" zavolám na nejbližší kontakt s podporou a poprosím o uložení motorky.helpless Není dál co řešit prokristapána.ShockShock
ASi sem moc velký puntičkář a chytl jsem se slovíčka profi,které dle mně by v budoucnu mohlo nadělat komplikace,které jak vidím jsem zde spíš udělal svým názorem sám.Tímto bych to uzavřel všem se za komplikace omluvil a nekomplikoval bych to dál.Pěkný pracovní den všemWait
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
prezi
#91 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 04-10-2010 11:04
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...tak jsem si přečetl co bylo napsáno a myslím, že nic hrozného se neděje ...prostě jen společně hledáme nejvhodnější formu pro zprovoznění a co nejlepší fungování dobré myšlenky "CENDURO - SOS na cestách"

...můžeme se zamyslet jak lépe pojmenovat jednotlivé úrovně nabízené pomoci, nebo je necháme jak jsou a pouze se pokusíme lépe je popsat ...ale nemusíme to "hrotit", prostě jen základním způsobem odlišujeme co kdo může nabídnout a co může člověk v nouzi od koho zhruba očekávat

...motoblb to nemyslel zle a omluvil se clap
...myslím, že je to OK - zase jsme se kousek posunuli a postupně to dáme do co "nejfunkčnějšího" stavu
...i takové občasné "zvíření hladiny" je ku prospěchu věci Smile

...děkuji všem, kdo se diskuze účastní a těším se na další nápady, připomínky a nabídky v "SOS na cestách"flower

(večer doplním kontakty, které ve vláknu o víkendu naskočili)
 
www.CENDURO.cz
czunik
#92 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 04-10-2010 11:21
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

já ke klukám neb je znám oba a oab jsou moc fajn,motoblb i petr....já chápu motoblba a vím jaký je perfekcionalista i co se týká práce, a taky vím že petr je kdykoliv v kterou koliv hodinu pomoci...což je skvělé,jen se nepochopily...a každý za slovem profi vidí něco jiného..já souhlasím s tím že slovo profi znamená že když dojedu s tou svoji hajtrou bude k ní vše co má být...a to asi měl na mysli motoblb..a zase petr, ví na koho se obrátit..pokud něco nemá....takže oba to myslí dobřeWinkcomfort
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
TomElefant750
#93 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 04-10-2010 11:24
Člen

Příspěvek: 775
Založený: 30.05.10

Tak se taky připojím s nabídkou amatérské pomoci - nabízím odvoz dodávkou, zapůjčení dílny a základního nářadí, ustájení motorky i osádky a kontaktování kamaráda - mechanika - to vše na Liberecku.
Telefon 602 404 922
Čau, Tom
 
vlk
#94 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 04-10-2010 11:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 643
Založený: 01.07.10

czunik napsal:
já ke klukám neb je znám oba a oab jsou moc fajn,motoblb i petr....já chápu motoblba a vím jaký je perfekcionalista i co se týká práce, a taky vím že petr je kdykoliv v kterou koliv hodinu pomoci...což je skvělé,jen se nepochopily...a každý za slovem profi vidí něco jiného..já souhlasím s tím že slovo profi znamená že když dojedu s tou svoji hajtrou bude k ní vše co má být...a to asi měl na mysli motoblb..a zase petr, ví na koho se obrátit..pokud něco nemá....takže oba to myslí dobřeWinkcomfort


clap
Navigačný pretek motocyklov podľa itinerára
www.rallykopanice.sk
 
jencekgs
#95 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 04-10-2010 21:03
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Tak to si už můžu koupit KTM když je tu tolik dobrých lidí co nabízejí pomocannoy
S Rablenkou cestou necestou
 
refi
#96 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 04-10-2010 21:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

tohle je úžasné téma a díky všem, kteří zde nabídli pomoc do jakékoliv kategorie thumbs upflower


---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
qwert
#97 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 04-10-2010 21:50
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

jencekgs napsal:
Tak to si už můžu koupit KTM když je tu tolik dobrých lidí co nabízejí pomocannoy


Počkej až tě potkám..tongue
 
3X
#98 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 04-10-2010 21:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

qwert napsal:
jencekgs napsal:
Tak to si už můžu koupit KTM když je tu tolik dobrých lidí co nabízejí pomocannoy


Počkej až tě potkám..tongue


jencka jen tak někdo neuvidí, on totiž jezdí jen mezi stromy a maskuje se Grin
 
qwert
#99 Vytisknout diskuzi
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 04-10-2010 22:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

3X napsal:
qwert napsal:
jencekgs napsal:
Tak to si už můžu koupit KTM když je tu tolik dobrých lidí co nabízejí pomocannoy


Počkej až tě potkám..tongue


jencka jen tak někdo neuvidí, on totiž jezdí jen mezi stromy a maskuje se Grin


S těma vředama místo motoru mezi stromy moc nemůže..Grin
 
xx4
CENDURO - SOS na cestách
Přidané 04-10-2010 23:13
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

jencekgs napsal:
Tak to si už můžu koupit KTM když je tu tolik dobrých lidí co nabízejí pomocannoy


Jsi mrtvý muž chachare.AngryGrin Dostaneš za uši.
Lopatou.GrinGrinGrin
Oprava.Polní lopatkou.Speciálně kvůli tobě ji začnu vozit.Grin
Upravil xx4 dne 04-10-2010 23:14
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 62

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.15 sekund 361,879,306 návštěv