15.5. 2024 17:08
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· Royal Enfield Himalayan
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
 Tisk diskuze
BMW GS alebo V-strom 650
Marek_T
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 10-03-2013 15:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Nepredávam, to ale neznamená, že o žiadnych neviem Wink

Lubenko napsal:
Marek_T napsal:
Máš PM Wink

huno napsal:
Dobrý deň.


Nepredáva niekto niečo?

Díky za každý názor Smile



Vari nepredavas Vilmu ?
 
huno
#22 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 12-03-2013 18:20
Člen

Příspěvek: 18
Založený: 08.03.13

Luky1: no už je tam za 85000 Smile

inak ešte by ma zaujímalo, či pri tých bavorákoch nevadí keď sú to roky '96 alebo '97... nechcem nikoho uraziť ale, či nie sú staréstress
 
Luky1
#23 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 12-03-2013 18:26
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Počti si tady na www.bmwgs.cz
O jedenátce je tam toho hafo Smile
Myslím že by šel s tou cenou i na 80tis. hmm
Upravil Luky1 dne 12-03-2013 18:27
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
huno
#24 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 12-03-2013 19:48
Člen

Příspěvek: 18
Založený: 08.03.13

a čo takto BMW R 1150 R? či blbosť?
 
Luky1
#25 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 12-03-2013 20:23
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Myslim ze chce cenduro a to rozhodne Rko neni
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
huno
#26 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 12-03-2013 20:27
Člen

Příspěvek: 18
Založený: 08.03.13

Cool to ja som založil túto tému a na Rko som narazil náhodou, preto sa pýtam Smile
 
Meli
#27 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 12-03-2013 20:56
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

jo... spousta lidi bere tridu 650 jen jako prechod na neco větsiho - u cendur to je vetsinou jakkoli stare BMW uz jen proto ze BMW je BMW... jenze pak je realita trochu jina a ne kazdy tam sve stesti najde... napr.:

http://www.motork...&scr=0
BMW1150GS - tak po dvou letech opět změna Smile Neplánoval jsem to, Dakar mi plně vyhovoval, ale kamarádi pořád do mě hustili až jsem to přivezl.

Recenze

Tak motorka mě nechala v Turecku... domů pěkně na dodávce Smile odešla hřídel v převodovce, všechny ložiska, spojka atd... takže zatím mě pěkně sere

a konci to:
prodano - nebylo to pro mě.. tezké, drahý servis...

- A skoncil u Afriky...

- Neber to jako pomlouvani BMW, V-Strom je Brichoplaz a V-Strom v litru je navic nenazranej vibrator...
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
PetrAT
#28 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 12-03-2013 21:10
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

Afrika má také své mouchy
Čerpadlo mi vypovědělo službu v Rumunsku
Regler v Albánii
Výhoda Afriky, že i s těmato závadama dojela "po ose" domů

 
Meli
#29 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 12-03-2013 21:15
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Tak afriky se dělí ta ty s vyměněnym čerpadlem a ty které to čeká. Regulátor napájení (minimálně u Hondy - nevim jak jiné značky) je taky hodně známá závada. Ale to je co já vím vše.

U BMW s computerem člověk nikdy neví co ho čeká. Do kardanu taky neni vidět a může odejít kdykoli (vše závady které znám od konkrétních lidí - ne jedna paní povídala)
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Luky1
#30 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 12-03-2013 21:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Jo a i KTM jezdívá na vozejku z ciziny. Nemůžeš brát jednu diskusi jako něco berného....
Bohužel do kardanu opravdu nevidíš ale na špatné ložisko nebo odcházející ložisko přijdeš docela snadno, stačí chytit kolo když je moto na stojanu a když je tam vůle cca 1,5mm tak je to v pojhodě a když je větší tak je to známka odcházejícího ložiska. Ty si taky nevybereš kdy ti rupne řetěz no a stejný je to s kardanem, navíc ty ložiska většinou vydrží min. 100tis.km takže pak je to za cenu řetězovky za tvé řetazy na tuto kmtráž. Celkem by mě i zajímalo jaké problémy mělo bmw s kompjůterem, mám již druhé a o žádném problému nevím, napsat tajemně že se to stalo nějakýmu známýmu....... Možná se ti zdá že já moc hájím tuto značku ale mě zas připadá že ty ji dooost nemusíš. A mimochodem kompjutr mají snad všechny bmw od roku 94 a myslím že od podobného roku jej má skoro každá moto.
Když budu hledat na netu tak na tvou moto taky najdu nějakou nespokojenost spojenou s poruchou a odtahem ze zahraničí. A takovodle věc najdeš na každou motorku ale jen u BMW a KTM se o tom strašně mluví protože jsou to dvě best značky a to třeba i u BMW dokazují prodeje nových motorek a cena starých v inzerátech.
Upravil Luky1 dne 12-03-2013 22:01
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
Luky1
#31 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 12-03-2013 22:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

Ještě jedna věc, podívej se na stránky Igora Brezovara, ten má na bmw r1100gs nalítáno už pár set tis.kilometrů a to na jedné a té samé. Nedá na ní dopustit už jen proto že ho nikdy nenechala ve štychu a při pravidelném servisu je to nezmar motorka http://mototour.cz/
Upravil Luky1 dne 12-03-2013 22:20
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
bartus
#32 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 12-03-2013 22:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

ale těch stromů je v porovnání s odtaženými bramborami slabé procento Grin zas to tak nechval ty helmuty Grin od stalingradu to jde s nima z kopce hilarious
www.bartus.eu - padací rámy a nosiče kufrů na zakázku
 
www.bartus.eu
Luky1
#33 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 12-03-2013 23:46
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

bartus napsal:
ale těch stromů je v porovnání s odtaženými bramborami slabé procento Grin zas to tak nechval ty helmuty Grin od stalingradu to jde s nima z kopce hilarious


To sice možná jo ale zase těch stromů co si troufnou na dalekou cestu třeba 6tis.km taky moc není a těch co by objeli matičku zemi myslím že není ani jeden a bmw je jich několik Grin lol
a proč? Protože BMW unstoppable annoy
Upravil Luky1 dne 12-03-2013 23:50
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
motoblb
#34 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 13-03-2013 06:16
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Luky1 napsal:
bartus napsal:
ale těch stromů je v porovnání s odtaženými bramborami slabé procento Grin zas to tak nechval ty helmuty Grin od stalingradu to jde s nima z kopce hilarious


To sice možná jo ale zase těch stromů co si troufnou na dalekou cestu třeba 6tis.km taky moc není a těch co by objeli matičku zemi myslím že není ani jeden a bmw je jich několik Grin lol
a proč? Protože BMW unstoppable annoy
Znám pár lidí co maj lesního litra,cestujou na hranici servisního intervalu a sou spokojeni.Tímto tu motorku nechci chválit,když sem jí byl s Bartusem kupovat hned sem mu řek,že to má řidítka jako koloGrin.Znám i lidi co maj BMW a do roka se ho střepali.Sám sem majitel Adolfova pokušení a že bych si zněj zrovna musel sednout na prdel to teda néGrin každá motorka má své.Ale každopádně nevím že by někdo objel svět na enduro elektronech první 12kyblushing na kterých se sralo i bez požití luštěninGrinJe to jako bych se prohlásil za střelce protože mám Yamahu a Vale s ní dokázal vyjet titul comfortWink
Upravil motoblb dne 13-03-2013 06:18
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
qwert
#35 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 13-03-2013 07:30
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Pavle kde jsí,zase se tu přechvalují brambory..Grin
 
Meli
#36 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 13-03-2013 09:30
Člen

Příspěvek: 626
Založený: 06.08.10

Proti BMW nic nemám, jen mám smůlu na to, že lidi kolem mne s nimi mají probémy. Problémy s computerem měl u fungl nového BMW1200GS GAS z Motoráje. Lehce nebo i více to naznačuje v cestopisech a když jsem to s ním probíral, proč z nové motorky přešel na ojetou Afriku, proč aspoň nešel do 800kila GS které se mi osobně fakt líbí, tak řekl, že problémy s computerem jsou u obou stejný. Další případ byl v prodejně kde jsem kupoval V-Stroma a asi po roce jsem tam vzal kámoše aby se mrknul na GS1150 - a prodejce říkal, že má 12ku a že má problém s elektrikou - furt se mu vybíjí baterka - a že už ví jak to asi půjde vyřešit, ale nejspíš nakonec přesedlá na 1150 zase.. - nebudu jmenovat - to se nezlobte...

Roman Jakub - kdo zná ,tak má GS1200 adventure a ložisko v kardanu mu kleklo pár kilometrů po servise kde mu řekli že netřeba měnit... jo, teď má pravděpodobně cca 100 tis. km klid, ale sám byl vděčnej že mu to kleklo u prahy a ne za pár měsíců v Iránu.

O zadřených motorech 800 kila sem četl až moc...

Netvrdim tady že BMW je na nic - asi ne když se tak prodává a věřim že procento závad je minimální - jen já mám zrovna kolem sebe lidi co ty problémy maji.
A neni to jen BMW - po videu Roadodendronu z Maroka bych do LC8 nešel...
Triumpha Tigera 800 mi znepříjemnil taky jeden konkrétní případ...

Ale to je asi všude. Syn kolegy z práce koupil ford Mondeo v plné náloži a sralo se mu u toho tolik věcí, že by se to nepodařilo vyjmenovat na jednu stránku. Přitom můj kamarád má Kugu stejně starou a uplně v pohodě. Já ojetého prvního focuse a taky bez problémů... A pak se v tom vyznejte...
Bvízka se k bvízce naklání
 
http://meli.cz
Luky1
#37 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 13-03-2013 09:33
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 445
Založený: 22.08.10

motoblb napsal:
Luky1 napsal:
bartus napsal:
ale těch stromů je v porovnání s odtaženými bramborami slabé procento Grin zas to tak nechval ty helmuty Grin od stalingradu to jde s nima z kopce hilarious


To sice možná jo ale zase těch stromů co si troufnou na dalekou cestu třeba 6tis.km taky moc není a těch co by objeli matičku zemi myslím že není ani jeden a bmw je jich několik Grin lol
a proč? Protože BMW unstoppable annoy
Znám pár lidí co maj lesního litra,cestujou na hranici servisního intervalu a sou spokojeni.Tímto tu motorku nechci chválit,když sem jí byl s Bartusem kupovat hned sem mu řek,že to má řidítka jako koloGrin.Znám i lidi co maj BMW a do roka se ho střepali.Sám sem majitel Adolfova pokušení a že bych si zněj zrovna musel sednout na prdel to teda néGrin každá motorka má své.Ale každopádně nevím že by někdo objel svět na enduro elektronech první 12kyblushing na kterých se sralo i bez požití luštěninGrinJe to jako bych se prohlásil za střelce protože mám Yamahu a Vale s ní dokázal vyjet titul comfortWink



Jasne,prvni model dvanactky mel problemy ale ja tu celou dobu pisu o BMW R1100/1150GS Smile
BMW R1200GS together and forever
http://luky2.rajc...
 
www.zednictvilukas.cz
Marek_T
#38 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 13-03-2013 09:42
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 590
Založený: 17.03.11

Meli napsal:
Proti BMW nic nemám, jen mám smůlu na to, že lidi kolem mne s nimi mají probémy. Problémy s computerem měl u fungl nového BMW1200GS GAS z Motoráje. Lehce nebo i více to naznačuje v cestopisech a když jsem to s ním probíral, proč z nové motorky přešel na ojetou Afriku, proč aspoň nešel do 800kila GS které se mi osobně fakt líbí, tak řekl, že problémy s computerem jsou u obou stejný. Další případ byl v prodejně kde jsem kupoval V-Stroma a asi po roce jsem tam vzal kámoše aby se mrknul na GS1150 - a prodejce říkal, že má 12ku a že má problém s elektrikou - furt se mu vybíjí baterka - a že už ví jak to asi půjde vyřešit, ale nejspíš nakonec přesedlá na 1150 zase.. - nebudu jmenovat - to se nezlobte...

Roman Jakub - kdo zná ,tak má GS1200 adventure a ložisko v kardanu mu kleklo pár kilometrů po servise kde mu řekli že netřeba měnit... jo, teď má pravděpodobně cca 100 tis. km klid, ale sám byl vděčnej že mu to kleklo u prahy a ne za pár měsíců v Iránu.

O zadřených motorech 800 kila sem četl až moc...

Netvrdim tady že BMW je na nic - asi ne když se tak prodává a věřim že procento závad je minimální - jen já mám zrovna kolem sebe lidi co ty problémy maji.
A neni to jen BMW - po videu Roadodendronu z Maroka bych do LC8 nešel...
Triumpha Tigera 800 mi znepříjemnil taky jeden konkrétní případ...

Ale to je asi všude. Syn kolegy z práce koupil ford Mondeo v plné náloži a sralo se mu u toho tolik věcí, že by se to nepodařilo vyjmenovat na jednu stránku. Přitom můj kamarád má Kugu stejně starou a uplně v pohodě. Já ojetého prvního focuse a taky bez problémů... A pak se v tom vyznejte...


Tak o autách by som tiež vedel porozprávať. Octavia I TDI 2xmesačne v servise Shock

Ja mám okolo seba známych s rôznymi typmi motoriek od BMW 800 a väčšie cez stromy, alpy, varany, tenerky až po Cagivu a nikto z nich nemá žiaden vážnejší problém....

Najčastejšie ale asi všetci počúvame o problémoch BMW a KTM...
Ja osobne som nikdy nepočul o vážnejších problémoch so stromom.
Na to, koľko kusov po cestách jazdí... hmm
A že rozpočtovka annoy
 
jencekgs
#39 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 13-03-2013 10:44
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

motoblb napsal:
Luky1 napsal:
bartus napsal:
ale těch stromů je v porovnání s odtaženými bramborami slabé procento Grin zas to tak nechval ty helmuty Grin od stalingradu to jde s nima z kopce hilarious


To sice možná jo ale zase těch stromů co si troufnou na dalekou cestu třeba 6tis.km taky moc není a těch co by objeli matičku zemi myslím že není ani jeden a bmw je jich několik Grin lol
a proč? Protože BMW unstoppable annoy
Znám pár lidí co maj lesního litra,cestujou na hranici servisního intervalu a sou spokojeni.Tímto tu motorku nechci chválit,když sem jí byl s Bartusem kupovat hned sem mu řek,že to má řidítka jako koloGrin.Znám i lidi co maj BMW a do roka se ho střepali.Sám sem majitel Adolfova pokušení a že bych si zněj zrovna musel sednout na prdel to teda néGrin každá motorka má své.Ale každopádně nevím že by někdo objel svět na enduro elektronech první 12kyblushing na kterých se sralo i bez požití luštěninGrinJe to jako bych se prohlásil za střelce protože mám Yamahu a Vale s ní dokázal vyjet titul comfortWink


Ty z brambory nejsi nadšen jen proto že ji furt jen tlačíš z a do garáže a na to fakt není stavěnáannoy
S Rablenkou cestou necestou
 
jencekgs
#40 Vytisknout diskuzi
BMW GS alebo V-strom 650
Přidané 13-03-2013 10:52
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

A co se týká Stromku, neslyšel jsem, že by někoho někde nechal, ale je pravda, že toho moc nečtu.
Osobně si myslím, že Stromek je motorka, která za ty prachy nemá moc chyb a pokud nechceš moc do terénu, tak snad žádné. Myslím že se pár střelců najde, co stromka vytáhli tam, odkud to domů není na den dva cesty.
V mém okolí jsem za poslední rok doporučil jednomu kolegovi z práce stromka 650 a je velmi spokojen (nadělil si ho k 50.) A druhý kolega uvažuje o moto pro letošek a také ho směřuju ke Stromkovi. Ani jeden nikdy nejezdil na moto.

Co z toho vyplívá???

Miluju svou Rablu, ale né slepěinlove
S Rablenkou cestou necestou
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 38

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.09 sekund 364,013,764 návštěv