29.4. 2024 10:55
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
A je ze mě "afričan"
xx4
#61 Vytisknout diskuzi
Přidané 17-03-2013 22:54
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Hu napsal:
AC10 je guma za trest, na univerzální ježdění dopředu maxxis 7304


Jezdil jsem s ní bez problémů na LC8,takže nevidím důvod,proč by nemohla fungovat i na AT.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Hu
#62 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 17-03-2013 23:13
Člen

Příspěvek: 17
Založený: 15.03.13

je fakt, že s AC10 mám jenom krátkou zkušenost na HSB, ale po zážitcích s ní bych si ji na Afriku nedal, kor kdyby měla vydechlý podvozek a byla bez padákůSmile
 
xx4
#63 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 17-03-2013 23:25
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Hu napsal:
je fakt, že s AC10 mám jenom krátkou zkušenost na HSB, ale po zážitcích s ní bych si ji na Afriku nedal, kor kdyby měla vydechlý podvozek a byla bez padákůSmile


Na to co hodlám jezdit je to až nadstandart Smile.Žádný hardcore,žádné sraní se po lese mezi stromama a už vůbec ne nějaké soutěžení.Sice už nebudu drsný ofrouďák,ale spokojím se s prdláním po lesních/polních cestách.Grin.
Pokud teda tu hajtru dřív nehodím ze skály....Grinsecret
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Hu
#64 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 17-03-2013 23:35
Člen

Příspěvek: 17
Založený: 15.03.13

no mě právě ta AC10 vcelku "vyškolila" na normální rovné, trochu vlhké, travnaté polní cestě, bez nějakých děr, výmolů nebo kolejí....sem prostě jel, zavrtěl sem se ve stupačkách a najednou sem se klouzal po zemiGrin
 
xx4
#65 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 17-03-2013 23:52
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Hu napsal:
no mě právě ta AC10 vcelku "vyškolila" na normální rovné, trochu vlhké, travnaté polní cestě, bez nějakých děr, výmolů nebo kolejí....sem prostě jel, zavrtěl sem se ve stupačkách a najednou sem se klouzal po zemiGrin


Hmm.Já tu AC10 poprvé nazul minulý rok někdy v březnu a jezdili jsme občas i pěkné sračky a pořád bez problémů.Nevzpomínám si,že bych někdy zažil nějaký renonc a na takové ptákoviny mám paměť jak slon.Grin.Druhou jsem nazul tuším v červenci a to už fungovala na suchém podkladu,takže vysloveně flákárna.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
qwert
#66 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 07:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Ale ten ,,svůj,,výjezd bys měl zkusit pokořit..Wink
 
PetrAT
#67 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 08:02
Člen

Příspěvek: 2285
Založený: 27.05.10

Pavle, na hlavní stojan se podívej do inzerce a nebo dej dotaz na africatwin
Dělají se kopie za přijatelnou cenu
Při montáži se sundávají svody výfuku Frown

S podvozkem můžeš udělat alespoň základní minimum (repas tlumičů + nové pružiny)
Ale nečekej, že to bude mít vlastnosti jako lc8
Nicméně skutečně to pomůže
 
qwert
#68 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 08:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Pavle tím můžeš začít..

http://www.motork...90086.html
 
czunik
#69 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 08:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

až teď jsem si všiml...tak je krásná a lepší než nic bych řekl.Tak se snad potkáme na šotolinkách protože topení u qwerta se vyhýbám blushingGrin
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
xx4
#70 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 10:19
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Vezmu to postupně:
PetrAT:Stojany jsou vcelku normálně dostupné,většinou SW-MOTECH.Utekl mi těsně jeden na M.cz a ten byl za hubičku-holt se nemůže furt dařit.Podvozek je další v pořadí,ale je to samozřejmě o financích,takže to musím brát podle nějakého žebříčku důležitosti (mého soukromého).Na stránky AT.cz jsem se přestal přpojovat,protože (možná náhoda) po tom,co jsem tam nakoukl poprvé,začalo bombardování spamem.Upřímně,ty stránky jsou katastrofa...Shock Pro info teď chodím na zahraniční weby.

Qwert:Já ten výjezd dal několikrát a s úspěchem,takže pro mě nepokořený není.Akorát to jednou holt nevyšlo no.Ale rád ho nemám....Grin
Pružiny viz výše.Teď potřebuju nasypat něco do auta,takže podvozek holt počká.Jako první je na řadě stojan.Pak padáky a až potom pružiny.

Czunik:Já už se na to chtěl fakt vyfláknout,ale kamarádi mi nedali pokoj...Grin
Nějakou tu šotolinkovou výpravu uděláme.Během zimy jsem usilovně hledal na mapách a mám nasbíráno dost tipů,takže jak se počasí trošku srovná,vyjedu to prozkoumat,potom se to nějak pospojuje a celodenní šotolina rallye může začít...Grin

"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx4
#71 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 10:26
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Hu napsal:
no mě právě ta AC10 vcelku "vyškolila" na normální rovné, trochu vlhké, travnaté polní cestě, bez nějakých děr, výmolů nebo kolejí....sem prostě jel, zavrtěl sem se ve stupačkách a najednou sem se klouzal po zemiGrin


Ještě k AC10.J8 vím že to není žádný hardcore,ale po téhle trojkombinaci:led-voda-bahno ,se mi s AC10 jelo celkem dobře,takže odtud moje spokojenost.
'http://img.pictureup.cz/18032013/741e7de14a4dad7a00b6dee55c7be2eafc6e833e.jpg'
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
czunik
#72 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 10:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

pavelgs napsal:
Vezmu to postupně:
PetrAT:Stojany jsou vcelku normálně dostupné,většinou SW-MOTECH.Utekl mi těsně jeden na M.cz a ten byl za hubičku-holt se nemůže furt dařit.Podvozek je další v pořadí,ale je to samozřejmě o financích,takže to musím brát podle nějakého žebříčku důležitosti (mého soukromého).Na stránky AT.cz jsem se přestal přpojovat,protože (možná náhoda) po tom,co jsem tam nakoukl poprvé,začalo bombardování spamem.Upřímně,ty stránky jsou katastrofa...Shock Pro info teď chodím na zahraniční weby.

Qwert:Já ten výjezd dal několikrát a s úspěchem,takže pro mě nepokořený není.Akorát to jednou holt nevyšlo no.Ale rád ho nemám....Grin
Pružiny viz výše.Teď potřebuju nasypat něco do auta,takže podvozek holt počká.Jako první je na řadě stojan.Pak padáky a až potom pružiny.

Czunik:Já už se na to chtěl fakt vyfláknout,ale kamarádi mi nedali pokoj...Grin
Nějakou tu šotolinkovou výpravu uděláme.Během zimy jsem usilovně hledal na mapách a mám nasbíráno dost tipů,takže jak se počasí trošku srovná,vyjedu to prozkoumat,potom se to nějak pospojuje a celodenní šotolina rallye může začít...Grin


jsem pro...to dá i moje thumbs up tak termín a šupsky hupsky šotolinovatlol
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
jencekgs
#73 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 12:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

Pavle, nějak jsem to tu zazdil.
Je fakt krásná.
Jsem si říkal že Ti to kolo dlouho nevydrží. Přece jen se to kolem chalupy za chvilku okouká.

Afričanku jsem vždy chtěl, ale nějak mě minula.

Tak snad rychle zapomeneš na výkon a podvozek Kačeny a bude Ti Afričanka dělat radost.

Ještě jednou gratulace.
S Rablenkou cestou necestou
 
xx4
#74 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 12:32
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

jencekgs napsal:
Pavle, nějak jsem to tu zazdil.
Je fakt krásná.
Jsem si říkal že Ti to kolo dlouho nevydrží. Přece jen se to kolem chalupy za chvilku okouká.

Afričanku jsem vždy chtěl, ale nějak mě minula.

Tak snad rychle zapomeneš na výkon a podvozek Kačeny a bude Ti Afričanka dělat radost.

Ještě jednou gratulace.


Na kolo jsem nezanevřel,páč musím zhubnout do plavek Grin.

Na kačenu se zapomenout půjde těžko a obávám se, že takový zářez do paměti se nikdy zahladit nepodaří a o to těžší to teď mám s afrikou,ale snad si zvyknu...hmm
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
jencekgs
#75 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 13:29
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

A kačenu2 jsi nekoupil jen z finančních důvodů??? Afrika je určitě super, ale jen pro Ty co nejeli na Kačeně.
Ale asi jsi věděl proč jsi ji koupil.

No chci letos taky něco pojezdit na kole, ale bojím se že na to nebude moc čas.
Třeba dnes jsem na kole v práci a vůbec se mi nechce domů v tom sněho dešti.
S Rablenkou cestou necestou
 
cibus
#76 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 14:53
Člen

Příspěvek: 101
Založený: 05.12.12

Afrika se mně vždycky líbila. Do doby než jsem se na ni svezl. Neříkám, že je to špatná motorka, mě ale ničím neoslovila.Tvému rozčarování naprosto rozumím.

Přeji Ti, aby jsi to rozčarování rozjezdil, pokud to bude jen trochu možné.



 
xx6
#77 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 19:30
Člen

Příspěvek: 1454
Založený: 10.05.10

pavelgs> přední pružiny bych řešil výrobou na míru. Mám s tím dobré zkušenosti a vyde to na pár peněz (levněji než v inzerci od Petra). Otázkou je, co tou pružinou chceš docílit. Já si pružiny nechal vyrábět a jsem maximálně spokojen. Za tu cenu bych jiné nesehnal Smile a kdybys chtěl, doma se mi válí prograsivky z Tigera Smile možná by pasly Wink
Upravil xx6 dne 18-03-2013 19:32
 
xx4
#78 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 22:57
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

jencekgs napsal:
A kačenu2 jsi nekoupil jen z finančních důvodů??? Afrika je určitě super, ale jen pro Ty co nejeli na Kačeně.
Ale asi jsi věděl proč jsi ji koupil.

No chci letos taky něco pojezdit na kole, ale bojím se že na to nebude moc čas.
Třeba dnes jsem na kole v práci a vůbec se mi nechce domů v tom sněho dešti.


I kvůli financím.A taky proto,že 990 nechci a 950 s málo kilometrama moc není,nebo nejsou ve stavu,který by se mi zamlouval.
Klidně bych si ji teď mohl přikoupit k africe,ale bydlím na baráku a člověk si musí držet nějaké ty rezervy pro strýčka příhodu,takže z hrušky dolů a koupil jsem teda Afru.

Proč jsem ji kupoval? No to je na delší vyprávění někde u ohně,ale každopádně zdravím občas zde nakukujícího Kamila Grin (až bude příležitost,tak ti za tu radu přejedu po hrbu drapákem, hade Grin secret)
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx4
#79 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 23:02
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

daliss napsal:
pavelgs> přední pružiny bych řešil výrobou na míru. Mám s tím dobré zkušenosti a vyde to na pár peněz (levněji než v inzerci od Petra). Otázkou je, co tou pružinou chceš docílit. Já si pružiny nechal vyrábět a jsem maximálně spokojen. Za tu cenu bych jiné nesehnal Smile a kdybys chtěl, doma se mi válí prograsivky z Tigera Smile možná by pasly Wink


.Pružiny jsou zatím odložené na dobu,kdybude jasné,že s AT vydržím dýl než do švestek Frown,s čímž si v tuhle chvíli ještě nejsem až tak úplně jistý.hmm Všechno má svůj čas....
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
xx4
#80 Vytisknout diskuzi
A je ze mě "afričan"
Přidané 18-03-2013 23:17
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

cibus napsal:
Afrika se mně vždycky líbila. Do doby než jsem se na ni svezl. Neříkám, že je to špatná motorka, mě ale ničím neoslovila.Tvému rozčarování naprosto rozumím.

Přeji Ti, aby jsi to rozčarování rozjezdil, pokud to bude jen trochu možné.





Je to holt typická Honda.Neurazí,ale ani nenadchne....Smile
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 38

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.25 sekund 360,680,005 návštěv