25.4. 2024 23:38
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: ČESKO A SLOVENSKO
 Tisk diskuze
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
itchy
Přidané 09-04-2012 22:48
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 784
Založený: 02.05.10

pavelgs napsal:
itchy napsal:
Hej, by jste si mohli otevřít nějakou enduro školuGrin



No vzhledem k tomu,že jsme tě "donutili" vyjet ten kopec i na silničních gumách,nějaké ty pedagogické vlohy asi máme GrinGrin
O tom nepochybuj,a hlavně umíte dobře přesvědčovat že to jdeGrinGrin
 
xx4
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 09-04-2012 22:54
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

itchy napsal:
pavelgs napsal:
itchy napsal:
Hej, by jste si mohli otevřít nějakou enduro školuGrin



No vzhledem k tomu,že jsme tě "donutili" vyjet ten kopec i na silničních gumách,nějaké ty pedagogické vlohy asi máme GrinGrin
O tom nepochybuj,a hlavně umíte dobře přesvědčovat že to jdeGrinGrin


A vyjels? Vyjel.GrinGrinTakže to šlo.Grin
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
czunik
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 10-04-2012 09:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

itchy napsal:
Hej, by jste si mohli otevřít nějakou enduro školuGrin


jak si topiči nejlepších motorek můžou otevřít školu?? nikdo by nedojelhilarious
Upravil czunik dne 10-04-2012 10:55
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
jencekgs
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 10-04-2012 10:19
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 03.05.10

dojel jak dojel, ale neodjelShock
S Rablenkou cestou necestou
 
KOV
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 10-04-2012 12:02
Člen

Příspěvek: 178
Založený: 16.09.10

Och jejda... Nepoznám z těch zbytků co je to za motorku...nějaký BMW boxer... Zabít se na takové rovince... :-( Doufám, že to není nikdo známý.
http://www.hzs-zl...suscitaci/
Upravil KOV dne 10-04-2012 12:04
 
http://www.j-kov.rajce.idnes.cz/
prezi
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 10-04-2012 14:57
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

KOV napsal:
Och jejda... Nepoznám z těch zbytků co je to za motorku...nějaký BMW boxer... Zabít se na takové rovince... :-( Doufám, že to není nikdo známý http://www.hzs-zl...suscitaci/

...tak to je zlé! ...můžete si dávat bacha a jet v klidu na pohodu, ale pokud jste "ve špatnou chvíli na špatném místě", sejme vás třeba riskantně předjíždějící blb bez papírů Shock

...k této nehodě tady píšou: "Smrt motorkáře zavinil mladý muž, který nikdy nevlastnil řidičský průkaz"

...je to hrozné a může se to stát každému z nás stress
 
www.CENDURO.cz
xx4
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 10-04-2012 15:50
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Fuj.Úplně jsem se otřepal.Shock Jeden z důvodů,proč jsem se přesunul mimo cesty.

R.I.P. Frown

Jestli dobře vidím, jde o R1200RT.
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
skautik
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 11-04-2012 00:37
Člen

Příspěvek: 42
Založený: 15.03.12

mě se líbí kluci jak tu píšete o "turistice" a "enduro škole" :-) takže krátkej report

jen pro červený, páč modří vědí... :-) já kluky potkal někdy minulej rok když se míhali kolem. Prý jestli nechci jezdit s něma. Říkám já bych vám stejně nestíhal, a oni že prej né, že jezdí "turistiku" :-)

Tak jsem se přidal. Poprvé asi před čtrnácti dny. Bylo to super, sice jsem z okolí nic neměl, všechno bylo rozmazaný (Vlastně měl, když jsem to zvedal na kola :-)), ale sváděl jsem to na zimu. Já totiž jako správnej motorkář motorku v zimě zazimuju a odpočívám...

V pondělí jsem jel zase. Vyjel jsem pozdě z druhé strany nízkého jeseníku. Tom mi volá, že na mě počká ve měste. Ok. Přijel jsem trošku pozdě, protože jsem jel TURISTIKU a vzal to taky zkratkou. Znáte to... horší o to delší cesta :-)
Hned jak jsem přijel tak prej jedem, kluci čekaj. Qwert prej hodil tlamu. Ptám se hodně? on prej že uvidím. Vrtalo mi to hlavou, protože pád v jejich podání je buď: "odložil jsem to", "hodil jsem mršku" a podobně. Ale vrtalo mi to hlavou jen k poslednímu baraku ve městě. Pak jsme jeli "turistiku" ke klukům a to už jsem něměl čas a přemýšlel jen nad tím jestli Tomáš ví kudy jede, protože já viděl v tom oblaku prachu prd.

Na místě už bylo všechno uklizený. Qwert vypadal nasraně tak jsem se ani raději moc neptal. Nevěděl jestli je to kvůli mému zpoždění, té tlamě nebo něčemu jinému a tak jsem nechtěl riskovat :-) Vlastně když jsem se zeptal, jestli čekali dlouho, tak se všeci usmívali a kroutili hlavou, jakože ne. Jen Kamil kýval jakože jo. Tak mu za tu upřímnost děkuju :-)

Tomáš pronesl, že jedem, a že teď to teda bude stylem "kadla-kadla". Měl jsem chvilku radost, ale u první křižovatky jsem pochopil, že můj styl "kadla-kadla" znamená, že na mě budou kluci na každé odbočce několik minut čekat. Tak jsem teda styl "kadla-kadla" přizpůsobil a teď už vím, že to znamená, že vás každá druhá příčná nerovnost vyhodí do vzduchu :-)

abych to zkrátil... prášilo se hodně, uspěšně jsem snižoval průměrnou cestovní rychlost skupiny, ztratil jsem Qwerta (fakt se Petře ještě jednou omlouvám :-)) a zůstat jsem tam chtěl jen v momentě, kdy jsme jeli zkratkou a nějaký blb tu zahradu rozjel pásákem. To jsem toho měl fakt plné kecky Smile

Jen jsem chtěl aby si tady všichni uvědomili, že kluci od Ostravy ne že jen mluví rychle, oni taky jezdí rychle a většina slov má potom úplně jinej význam než u nás na hané. Bo neni čas p.čo Smile

Takže "Turistika" a "Enduro škola" enjoy clap
Upravil skautik dne 11-04-2012 00:38
 
qwert
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 11-04-2012 06:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Tvůj ,,krátký report,,je tak zábavný že jsem si ho dal hned třikrát..Grin
Omlouvat se mi nemusíš,já nerad jezdím v prachu tak jsem se držel zpátky a bez te brzdy a s řidítky tvaru nemocného paroží jsem si to stejně moc neužíval.Tomáš pak z nedostatku znalostí qwertlandu odbočil jinak než běžně jezdíme no a už jsme se nepotkali..Já se tam vyznám takže jsem v pohodě dorazil k Hance i když jednou jsem musel dát Alpu pořádné ostruhy když jsem vlítnul mezi malé **** v těch pruhovaných pyžamech a nechtěl jsem čekat co na to jejich mamina.
Za mě mám radost že jsi opět přijel a znova ses pustil do boje Skautík verzus Skautík..clap
 
Lainen
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 11-04-2012 07:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 109
Založený: 25.03.12

skautik napsal:
mě se líbí kluci jak tu píšete o "turistice" a "enduro škole" :-) takže krátkej report

jen pro červený, páč modří vědí... :-) já kluky potkal někdy minulej rok když se míhali kolem. Prý jestli nechci jezdit s něma. Říkám já bych vám stejně nestíhal, a oni že prej né, že jezdí "turistiku" :-)

Tak jsem se přidal. Poprvé asi před čtrnácti dny. Bylo to super, sice jsem z okolí nic neměl, všechno bylo rozmazaný (Vlastně měl, když jsem to zvedal na kola :-)), ale sváděl jsem to na zimu. Já totiž jako správnej motorkář motorku v zimě zazimuju a odpočívám...

V pondělí jsem jel zase. Vyjel jsem pozdě z druhé strany nízkého jeseníku. Tom mi volá, že na mě počká ve měste. Ok. Přijel jsem trošku pozdě, protože jsem jel TURISTIKU a vzal to taky zkratkou. Znáte to... horší o to delší cesta :-)
Hned jak jsem přijel tak prej jedem, kluci čekaj. Qwert prej hodil tlamu. Ptám se hodně? on prej že uvidím. Vrtalo mi to hlavou, protože pád v jejich podání je buď: "odložil jsem to", "hodil jsem mršku" a podobně. Ale vrtalo mi to hlavou jen k poslednímu baraku ve městě. Pak jsme jeli "turistiku" ke klukům a to už jsem něměl čas a přemýšlel jen nad tím jestli Tomáš ví kudy jede, protože já viděl v tom oblaku prachu prd.

Na místě už bylo všechno uklizený. Qwert vypadal nasraně tak jsem se ani raději moc neptal. Nevěděl jestli je to kvůli mému zpoždění, té tlamě nebo něčemu jinému a tak jsem nechtěl riskovat :-) Vlastně když jsem se zeptal, jestli čekali dlouho, tak se všeci usmívali a kroutili hlavou, jakože ne. Jen Kamil kýval jakože jo. Tak mu za tu upřímnost děkuju :-)

Tomáš pronesl, že jedem, a že teď to teda bude stylem "kadla-kadla". Měl jsem chvilku radost, ale u první křižovatky jsem pochopil, že můj styl "kadla-kadla" znamená, že na mě budou kluci na každé odbočce několik minut čekat. Tak jsem teda styl "kadla-kadla" přizpůsobil a teď už vím, že to znamená, že vás každá druhá příčná nerovnost vyhodí do vzduchu :-)

abych to zkrátil... prášilo se hodně, uspěšně jsem snižoval průměrnou cestovní rychlost skupiny, ztratil jsem Qwerta (fakt se Petře ještě jednou omlouvám :-)) a zůstat jsem tam chtěl jen v momentě, kdy jsme jeli zkratkou a nějaký blb tu zahradu rozjel pásákem. To jsem toho měl fakt plné kecky Smile

Jen jsem chtěl aby si tady všichni uvědomili, že kluci od Ostravy ne že jen mluví rychle, oni taky jezdí rychle a většina slov má potom úplně jinej význam než u nás na hané. Bo neni čas p.čo Smile

Takže "Turistika" a "Enduro škola" enjoy clap

Samozřejmě si to z našeho pohledu trochu nadsadil, ale smál jsem se až mi tekly slzyGrin. Nezdržoval si vůbec, kvůli prachu se to takhle táhne dycky. A já jsem teda nepozoroval že bys měl někdy nějaký jezdecký problém.
Komentář šupa, musíš s náma jezdit pořádthumbs up

jo a Qwerta nejde ztratit, už vůbec né v QwertověGrin
Upravil Lainen dne 11-04-2012 07:24
 
skautik
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 11-04-2012 13:57
Člen

Příspěvek: 42
Založený: 15.03.12

tomelainen napsal:
Samozřejmě si to z našeho pohledu trochu nadsadil, ale smál jsem se až mi tekly slzyGrin. Nezdržoval si vůbec, kvůli prachu se to takhle táhne dycky. A já jsem teda nepozoroval že bys měl někdy nějaký jezdecký problém.
Komentář šupa, musíš s náma jezdit pořádthumbs up

jo a Qwerta nejde ztratit, už vůbec né v QwertověGrin


z mého pohledu je to všechno pravda, co jsem psal :-)

Grin ale pravdou je, že můj jezdeckej problem vidět nemůžeš, když jsi na protějším kopci Smile
 
skautik
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 11-04-2012 14:00
Člen

Příspěvek: 42
Založený: 15.03.12

qwert napsal:
Tvůj ,,krátký report,,je tak zábavný že jsem si ho dal hned třikrát..Grin
Omlouvat se mi nemusíš,já nerad jezdím v prachu tak jsem se držel zpátky a bez te brzdy a s řidítky tvaru nemocného paroží jsem si to stejně moc neužíval.Tomáš pak z nedostatku znalostí qwertlandu odbočil jinak než běžně jezdíme no a už jsme se nepotkali..Já se tam vyznám takže jsem v pohodě dorazil k Hance i když jednou jsem musel dát Alpu pořádné ostruhy když jsem vlítnul mezi malé **** v těch pruhovaných pyžamech a nechtěl jsem čekat co na to jejich mamina.
Za mě mám radost že jsi opět přijel a znova ses pustil do boje Skautík verzus Skautík..clap


to věřím, že jsi ten zbytek dne spíš protrpěl :-(
můžeš jezdit vzadu se mnou, alespoň mi povíš co dělám blbě :-)

Pravdou je, že už zpátky domů jsem se cítil jistěji, takže nějaký posun pozoruju thumbs up
 
qwert
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 12-04-2012 13:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

skautik napsal:
qwert napsal:
Tvůj ,,krátký report,,je tak zábavný že jsem si ho dal hned třikrát..Grin
Omlouvat se mi nemusíš,já nerad jezdím v prachu tak jsem se držel zpátky a bez te brzdy a s řidítky tvaru nemocného paroží jsem si to stejně moc neužíval.Tomáš pak z nedostatku znalostí qwertlandu odbočil jinak než běžně jezdíme no a už jsme se nepotkali..Já se tam vyznám takže jsem v pohodě dorazil k Hance i když jednou jsem musel dát Alpu pořádné ostruhy když jsem vlítnul mezi malé **** v těch pruhovaných pyžamech a nechtěl jsem čekat co na to jejich mamina.
Za mě mám radost že jsi opět přijel a znova ses pustil do boje Skautík verzus Skautík..clap


to věřím, že jsi ten zbytek dne spíš protrpěl :-(
můžeš jezdit vzadu se mnou, alespoň mi povíš co dělám blbě :-)

Pravdou je, že už zpátky domů jsem se cítil jistěji, takže nějaký posun pozoruju thumbs up


Nic neděláš špatně,padáš jen z nedostatku rychlosti..Když s náma tuhle sezonu vydržíš,hodně ti to dá a příští rok si to budeš užívat..
 
skautik
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 13-04-2012 14:27
Člen

Příspěvek: 42
Založený: 15.03.12

tak velikonoční video

[youtube]http://youtu.be/5OU0CR18Kt0[/youtube]
 
radost
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 13-04-2012 15:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 107
Založený: 14.04.11

Kam chodite na takovy nadherny arealy.. no to mi nejde do hlavy Angry

Skoda ze nejsem z tama co vy. Hnedle bych se k vam snazil prifarit blushing
 
qwert
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 13-04-2012 19:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Klidně přijed na víkend,ubytko zařídím..Wink
 
hobr
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 13-04-2012 19:39
Člen

Příspěvek: 820
Založený: 03.01.11

To skautík-clapclap
Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít..."
(Mark Twain)
 
czunik
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 14-04-2012 08:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

qwert napsal:
Klidně přijed na víkend,ubytko zařídím..Wink


a zase budeš topitblushing
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
qwert
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 14-04-2012 11:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Nebudu,je podezřele málo vody..Smile
 
xx4
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 14-04-2012 11:24
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

czunik napsal:
qwert napsal:
Klidně přijed na víkend,ubytko zařídím..Wink


a zase budeš topitblushing


Nebude,páč pán vlastní pořádnou motorku a né placebo endura,kterému stačí na utopení i jizda v mlzeannoyhilarious (čti BMW)
Upravil xx4 dne 14-04-2012 11:24
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 35

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 1.15 sekund 360,011,720 návštěv