24.4. 2024 22:54
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: ČESKO A SLOVENSKO
 Tisk diskuze
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
xx4
Přidané 22-06-2010 15:36
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

HonzaGS napsal:
Tak mám pro tento weekend jasný plán...jen ještě nevím jaký...hilarious...ale motocyklový to nebude...pač nemám zadní gumu...výměna proběhne až příští týdenSad

Nemáte někdo zadní 150ku na dojetí? měl jsem jet na Slovensko a obouvat tam z5 tu prdlou se mi nechce...


Co to slyším?Teda vlastně čtu? E10 šla do kopru?
 
HonzaETV
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 15:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 182
Založený: 02.05.10

jj...šla...objevily se na ní anomálie v gumě...
HonzaETV přiložený následující obrázek:


[124.45Kb]
Upravil HonzaETV dne 22-06-2010 15:58
 
xx4
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 16:17
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

HonzaGS napsal:
jj...šla...objevily se na ní anomálie v gumě...


No to mě poser.Shock Další důvod proč E10 nekupovat.Tohle se mi na TKC NIKDY nestalo a že jsem jich ojezdil...
Pokud jsem honem potřeboval nové gumy,jezdil jsem do MOTOMIRO v Těšíně,tam má TKC (i kterékoliv jiné) běžně skladem a pokud zavoláš předem, vezme tě v podstatě hned,ale pro tebe to je asi trošku daleko.hmm
 
qwert
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 16:36
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Na něco podobného kdysi reklamovali i 07..
 
HonzaH
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 17:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 712
Založený: 24.05.10

No nechci vám brát iluze, ale bohužel něco podobného s emi stalo i na TKC helpless

prostě mi upadnula půlka špuntu a to na alpa kde za to moc natahám, prostě výrobní vada

ale je fakt že u mitasek jich je víc než by bylo zdrávo Angry
 
HonzaETV
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 18:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 182
Založený: 02.05.10

Koupil bych i jinou, ale povedlo se ji vyreklamovat, tak by bylo škoda toho nevyužít. A Já si na E-10 zase moc stěžovat nemůžu. Najel jsem na jí do teď nějaké 4000 a nemůžu říct, že by se mi na ní jezdilo blbě. na druhou stranu nemám žádné srovnání s jinou gumou.
 
xx4
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 19:30
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

HonzaGS napsal:
Koupil bych i jinou, ale povedlo se ji vyreklamovat, tak by bylo škoda toho nevyužít. A Já si na E-10 zase moc stěžovat nemůžu. Najel jsem na jí do teď nějaké 4000 a nemůžu říct, že by se mi na ní jezdilo blbě. na druhou stranu nemám žádné srovnání s jinou gumou.


Podle mě E10 nemá na TKC ani omylem.Životností,jízdníma vlastnostma a jak je vidět i spolehlivostí.S TKC jsem zatáčky řezal v podstatě bez omezení náklonu,ale s E10 bych si to nelajznul.V zatáčkách musím cítit,že se do gumy dá opřít a s Mitaskou sjem míval pocit že mám pod sebou lepenkovou krabici a ta se může kdykoliv probořit (obrazně Wink ) Chvilkama jsem normálně míval v zatáčce strach,což teda normálně opravdu nemívám secret Grin

U nešpuntových gum se mi výborně osvědčila Michelin Anakee.Výborná guma.Sice má menší výdrž,ale drží jak helvítská víra.Do nebes vynášeným Touranckám jsem nepřišel na chuť.Přilnavost taková neslaná,nemastná.Nikdy jsem si nebyl jistý,kam až mě pustí a byly takové udrncané.Cítil jsem každého přejetého chrousta.
Jsou to sice zkušenosti za několik desítek tisíc km na GS,ale každému sedí jiný styl jízdy a tím pádem jiné vlastnosti pneu,takže je to o vkusu každého soudruha Grin
 
HonzaETV
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 19:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 182
Založený: 02.05.10

Já teda můžu číct, že na E-10 jsem si dovolil už od začátku hodně...předminulý weekend v alpách jsem si řezal zatáčky tak, že jsem si párkrát něčím škrtnul...a nemůžu říct, že bych cítil nějakou nestabilitu...ale je to asi fakt zkušenostma a srovnáním s jinýma gumama...v tomhle jsem začátečník...

Jinak co říkáte na Metzeler Karoo T? Mám možnost vzít sadu za 3700...je to dobrá guma?
 
prezi
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 20:33
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4026
Založený: 20.04.10

...Metzeler Karoo T je (bych řekl) na předku na Off lepší než TKC! Na silnici cca stejná jako TKC.

ALE! Na můj vkus se velmi rychle "oskáče", že pak vypadá jak pila a výdrž předku tak 6000 max. Měl jsem i jednu která už od nazutí vybrovala - já blbec místo abych jí reklamoval, na ní najel necelé 4000 a pak šla "do kytek".

Zadek jsem nejel, ale kolega na malém V-Stromu zadek odrovnal za cca 5000km.
 
www.CENDURO.cz
HonzaETV
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 21:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 182
Založený: 02.05.10

Takže cca stejně jako E-10...přemýšlím, že to zkusím a uvidím jak to dopadne...za tu cenu se mi to zdá přijatelné...

BTW: Jde zítra někdo na tu exkurzi do Mitasu?
 
qwert
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 21:45
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

HonzaGS napsal:
Takže cca stejně jako E-10...přemýšlím, že to zkusím a uvidím jak to dopadne...za tu cenu se mi to zdá přijatelné...

BTW: Jde zítra někdo na tu exkurzi do Mitasu?

Karoo není nic extra ale s náma se ti na nich bude rozhodně líp jezdit po lesích než na těch E-10..Wink
 
3X
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 21:47
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

HonzaGS napsal:
Já teda můžu číct, že na E-10 jsem si dovolil už od začátku hodně...předminulý weekend v alpách jsem si řezal zatáčky tak, že jsem si párkrát něčím škrtnul...a nemůžu říct, že bych cítil nějakou nestabilitu...ale je to asi fakt zkušenostma a srovnáním s jinýma gumama...v tomhle jsem začátečník...

Jinak co říkáte na Metzeler Karoo T? Mám možnost vzít sadu za 3700...je to dobrá guma?


Karoo T NEBRAT Shock nic nevydrží, sjel jsem sadu za 2200km Sad

jinak souhlas s pavlemgs a názorem na TKC, v náklonu jako se silniční pneu, ani na mokru nezradí, výdrž dostačující. E10 nezkusím ani omylem, nebudu čekat, kdy to kvůli špatné gumě složím. Za to mi těch pár ušetřených kaček nestojí.


Jinak Honzo, mám jednu zadní TKC na dojetí, jak jsi potřeboval. 3mm na středním špuntu. Když tak mi písni do PM a domluvíme se na předání. Samozřejmě grátis. Wink
 
HonzaTA
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 22:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 106
Založený: 31.05.10

hmm, co člověk, to názor .. já jsem s E-10 spokojený (pouze vzadu, vpředu mám TKC) .. kilometrový nájezd kolem 7tis, drží na suchu i na vodě, s 3mm vzorkem na středním špuntu se vyhrabou v bahně .. nemám pocit, že by mi někde nečekaně ustřelila nebo ujela, na to moje ježdění mi to stačí .. od kamarádů Afričanů jsem zase slýchal, že zadní TKC je na prd, na vodě klouže a raději jezdí vzadu E-09 .. takže, dokud TKC vzadu nevyzkouším, tak si o ní nedovolím tvrdit, že je špatná, protože to někdo říkal .. až vyzkouším, tak uvidím Smile
 
http://honzata.rajce.idnes.cz/
3X
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 22:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

HonzaTA napsal:
hmm, co člověk, to názor .. já jsem s E-10 spokojený (pouze vzadu, vpředu mám TKC) .. kilometrový nájezd kolem 7tis, drží na suchu i na vodě, s 3mm vzorkem na středním špuntu se vyhrabou v bahně .. nemám pocit, že by mi někde nečekaně ustřelila nebo ujela, na to moje ježdění mi to stačí .. od kamarádů Afričanů jsem zase slýchal, že zadní TKC je na prd, na vodě klouže a raději jezdí vzadu E-09 .. takže, dokud TKC vzadu nevyzkouším, tak si o ní nedovolím tvrdit, že je špatná, protože to někdo říkal .. až vyzkouším, tak uvidím Smile


netvrdím, že E10 je špatná nebo dobrá, ale z 10ti názorů těch, kdo ji jezdí je 8 negativních, tak ji zkoušet nechci. Možná za rok, až Mitas vyladí směs a tvar, tak bude OK. Ty máš třeba Honzo duši, tak neřešíš možné úniky vzduchu a nutnost pneu utěsnit, ale já nechci, aby se mi v zatáčce vyfoukla. S TKC mám jen dobré zkušenosti a proto nemám potřebu měnit.
 
HonzaTA
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 22:32
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 106
Založený: 31.05.10

3X napsal:
netvrdím, že E10 je špatná nebo dobrá, ale z 10ti názorů těch, kdo ji jezdí je 8 negativních, tak ji zkoušet nechci. Možná za rok, až Mitas vyladí směs a tvar, tak bude OK. Ty máš třeba Honzo duši, tak neřešíš možné úniky vzduchu a nutnost pneu utěsnit, ale já nechci, aby se mi v zatáčce vyfoukla. S TKC mám jen dobré zkušenosti a proto nemám potřebu měnit.


z tvého příspěvku výše:
"E10 nezkusím ani omylem, nebudu čekat, kdy to kvůli špatné gumě složím." Wink

ale to je slovíčkaření, prostě ty jsi spokojený s TKC, já s E-10 .. tečka Smile
 
http://honzata.rajce.idnes.cz/
prezi
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 22:42
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4026
Založený: 20.04.10

HonzaGS napsal:
BTW: Jde zítra někdo na tu exkurzi do Mitasu?

...já Cool

(kurnik, s tou zadní pneu od 3x jsem ti mohl helfnout, bo jsem byl dnes ve Frýdlantu ...ale kdyby - chyby, včil tak už nejedu helpless, leda by měl 3x ráno cestu "skrz" NJ, to by pak "byla jiná" Wink)
 
www.CENDURO.cz
3X
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 22:54
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

HonzaTA napsal:
3X napsal:
netvrdím, že E10 je špatná nebo dobrá, ale z 10ti názorů těch, kdo ji jezdí je 8 negativních, tak ji zkoušet nechci. Možná za rok, až Mitas vyladí směs a tvar, tak bude OK. Ty máš třeba Honzo duši, tak neřešíš možné úniky vzduchu a nutnost pneu utěsnit, ale já nechci, aby se mi v zatáčce vyfoukla. S TKC mám jen dobré zkušenosti a proto nemám potřebu měnit.


z tvého příspěvku výše:
"E10 nezkusím ani omylem, nebudu čekat, kdy to kvůli špatné gumě složím." Wink

ale to je slovíčkaření, prostě ty jsi spokojený s TKC, já s E-10 .. tečka Smile


Grin
 
3X
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 22:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

prezi napsal:
HonzaGS napsal:
BTW: Jde zítra někdo na tu exkurzi do Mitasu?

...já Cool

(kurnik, s tou zadní pneu od 3x jsem ti mohl helfnout, bo jsem byl dnes ve Frýdlantu ...ale kdyby - chyby, včil tak už nejedu helpless, leda by měl 3x ráno cestu "skrz" NJ, to by pak "byla jiná" Wink)


OK, 6.23 Shell NJ, jo? ale přesně, spěchám do Práglu lol
Upravil 3X dne 22-06-2010 23:00
 
prezi
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 23:13
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4026
Založený: 20.04.10

3X napsal:
prezi napsal:
HonzaGS napsal:
BTW: Jde zítra někdo na tu exkurzi do Mitasu?

...já Cool

(kurnik, s tou zadní pneu od 3x jsem ti mohl helfnout, bo jsem byl dnes ve Frýdlantu ...ale kdyby - chyby, včil tak už nejedu helpless, leda by měl 3x ráno cestu "skrz" NJ, to by pak "byla jiná" Wink)


OK, 6.23 Shell NJ, jo? ale přesně, spěchám do Práglu lol

...dohodnuto, ale 6:23 u mne Wink
 
www.CENDURO.cz
3X
Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ...
Přidané 22-06-2010 23:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

prezi napsal:
3X napsal:
prezi napsal:
HonzaGS napsal:
BTW: Jde zítra někdo na tu exkurzi do Mitasu?

...já Cool

(kurnik, s tou zadní pneu od 3x jsem ti mohl helfnout, bo jsem byl dnes ve Frýdlantu ...ale kdyby - chyby, včil tak už nejedu helpless, leda by měl 3x ráno cestu "skrz" NJ, to by pak "byla jiná" Wink)


OK, 6.23 Shell NJ, jo? ale přesně, spěchám do Práglu lol

...dohodnuto, ale 6:23 u mne Wink


platí, snídám dobré presso s 2 cukry a smetánkou, koláčky mohou být tvarohové a samozřejmě na stole nesmí chybět uzené a čerstvý chleba music
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 52

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 1.21 sekund 359,801,049 návštěv