29.3. 2024 10:42
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
· CENDURO VÍTANIE JAR...
Reklama
Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Honda XL750 Transalp
· Moto Guzzi Stelvio
· Motodoplňky Marselus
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· Zamykatelné držáky telefonů
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: ČESKO A SLOVENSKO
 Tisk diskuze
Východní čechy
qwert
Přidané 16-05-2015 18:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

JT je hrozný šunt.To raději ČZ.A mají i novinku určenou na těžká endura,to bych raději zkusil.Ten řetěz máš ZVM nebo ZVM2?
 
Niyo
Východní čechy
Přidané 16-05-2015 18:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 506
Založený: 22.07.12

ZVM2

A kterej to myslíš....máš nějaký odkaz?
Upravil Niyo dne 16-05-2015 18:58
LC8 950 Adventure eSsss GO!!!!!
Skáču dobře, skáču rád Grin
 
http://bavorakx5.rajce.idnes.cz/
qwert
Východní čechy
Přidané 16-05-2015 18:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Ten by měl těch 20000 vydržet.Ale did už prý není japonský a je to poznat na kvalitě..
 
Niyo
Východní čechy
Přidané 16-05-2015 19:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 506
Založený: 22.07.12

Jo někde jsem o změně vlastníka četl....
Ale zase si říkám na to co jezdím, jestli to není zbytečná investice nějaký drahý řetěz.
No tak ještě to do zítřejšího večera promyslím, omrknu, porovnám....pak musím objednat, abych ho měl na příští víkend doma.
LC8 950 Adventure eSsss GO!!!!!
Skáču dobře, skáču rád Grin
 
http://bavorakx5.rajce.idnes.cz/
tornado33
Východní čechy
Přidané 16-05-2015 20:03
Člen

Příspěvek: 973
Založený: 05.12.14

Tak koukám že naše hvězda jménem Olda prý zítra nejede a tak kdo,kde a co se zítra pojede Wink Já dnes na GSX slušných 150km na písak,kde bylo pivko,klobása a kuřátko ale hlavně supr den,slunce a voda ..... ta teda studená jak led a tak jsem raději hrdinu nedělal Smile
 
qwert
Východní čechy
Přidané 16-05-2015 20:05
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Nyjo napsal:
ZVM2

A kterej to myslíš....máš nějaký odkaz?


ČZ 520/525/530SDZZ – špičkový řetěz nejvyšší řady HIGH PERFORMANCE určený pro moto s nejvyššími výkony. Použití: silnice, cest. enduro, sport do 970/1130/1350ccm

ČZ 520/525/530DZX – kvalitní řetěz z řady Active-ring s X-kroužky, volný nástupce oblíbené řady SDZ využívající některé materiály a technologie nejvyšší řady SDZZ. Podle výrobce plná náhrada řetězů z prvovýroby. Použití: silnice, cest. enduro do 800/960/1150ccm
 
Niyo
Východní čechy
Přidané 16-05-2015 20:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 506
Založený: 22.07.12

Jj....o těch jsem na motořetězy četl...myslel jsem že jsi objevil ještě něco jiného. Ale stejně dík...každý takový příspěvek vítám. ;-)
LC8 950 Adventure eSsss GO!!!!!
Skáču dobře, skáču rád Grin
 
http://bavorakx5.rajce.idnes.cz/
qwert
Východní čechy
Přidané 16-05-2015 20:27
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

No ČZ už nic lepšího nemá.
 
qwert
Východní čechy
Přidané 16-05-2015 20:35
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

ČZ tvrdí že díky rotačnímu nýtování čepů dosahují o 10 % pevnějšího spojení než konkurence..
 
mirekTDM
Východní čechy
Přidané 17-05-2015 10:38
Člen

Příspěvek: 151
Založený: 31.01.11

JT retez mi vydrzel 8000 km. Uz nikdy ho na sve motorce nechci videt. ;-)
 
tornado33
Východní čechy
Přidané 17-05-2015 11:11
Člen

Příspěvek: 973
Založený: 05.12.14

Tak co je zde jedinec na dnešní ježdění? ............ pray
 
tornado33
Východní čechy
Přidané 17-05-2015 12:27
Člen

Příspěvek: 973
Založený: 05.12.14

Tak že v 13h vyrážím a jako vždy žadná odpověď asi nemá cenu sem už dál chodit a neustále někoho přemlouvat jestli nemá zájem se jed projed,měl jsem jinou představu jak tehle web funguje a že zde potkám lidi co mají motorku jako koníček číslo jedna a mají chuď občas udělat něco i pro ostatní,já jsem to zkusil ale žadná odezva což dost zamrzí ale život jde dál,zamačku slzu a hurá do sedla ....tak že asi tak Frown
Upravil tornado33 dne 17-05-2015 12:34
 
qwert
Východní čechy
Přidané 17-05-2015 12:34
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

Musíš se přestěhovat k nám.Mě vytáhneš ven vždy..Smile
 
MatyB
Východní čechy
Přidané 17-05-2015 13:04
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 391
Založený: 06.10.12

Neni problem se domluvit nekde na pul cesty Wink.
 
Libor 77
Východní čechy
Přidané 17-05-2015 17:41
Člen

Příspěvek: 460
Založený: 07.09.12

V pátek jsem zjistil, že má děda shnilý i zadní lemy a ne jeden, nýbrž oba prahy.. Celou sobotu jsem na tom makal sám, švára je doma marod se zádama a děda jen držel desku, aby CO2 vůbec ve větru svářela.. V šest večer bylo auto hotovo, já strhanej, zkroucenej, otlačený kolena a lokte, nažranej prachu z rozbrušky. Děda vytáhl RUM a piva, padli 3 lahve RUMu (ve čtyřech lidech!) a piva jsem ani nepočítal. Takhle blbě mi už dlouho nebylo, myslel sem že umřu! Celý dopoledne jsem trpěl a těsně před obědem jsme jeli s rodinkou na pouť ze které jsme se vrátili až teď. Počítač jsem celou dobu ani neviděl bo nebyl čas...

Omlouvám se tedy všem na stránkách a hlavně Petroj za to, že dávám občas přednost rodině a nejbližším před vyjížďkami s kamarády. Odpusťte mi to prosím helplessstress!!!
Po MZ150, Aprilii Tuareg 600, BMW 650 F a paní TDM 850 vysněná černá KTM 950 Adventure music
 
Medved 77
Východní čechy
Přidané 17-05-2015 22:17
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1014
Založený: 13.12.11

Nyjo napsal:
Dnes při projíždce jsem objevil menší závadu na mašině.
Takže tímto jsem tento víkend dojezdil.
YouTube Video
Ty voe takovej silnej motor a soudruzi z Rakouska tam daj řetízek jak na kozuGrin
Upravil Medved 77 dne 17-05-2015 22:19
Neper se,život ti dá do držky sám.
 
http://loskutak77.rajce.idnes.cz/
Niyo
Východní čechy
Přidané 18-05-2015 19:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 506
Založený: 22.07.12

tornado33 napsal:
Tak že v 13h vyrážím a jako vždy žadná odpověď asi nemá cenu sem už dál chodit a neustále někoho přemlouvat jestli nemá zájem se jed projed,měl jsem jinou představu jak tehle web funguje a že zde potkám lidi co mají motorku jako koníček číslo jedna a mají chuď občas udělat něco i pro ostatní,já jsem to zkusil ale žadná odezva což dost zamrzí ale život jde dál,zamačku slzu a hurá do sedla ....tak že asi tak Frown


Já byl sice tento víkend nepojízdný, ale nějak cítím potřebu se k tomuhle taky vyjádřit.
Co se týče koníčku číslo jedna....ano i když mám více koníčků....RC modely ( ty jsem pro nedostatek času před časem přerušil ), pak auta BMW 1:1 a hlavně motorky, které jsou pravdu tím mím koníčkem číslo1 !
To ostatně musel pochopit každý, kdo mě někdy viděl na vlastní oči jezdit, tomu muselo mu být jasné, jak mě to baví.
Ale jak si napsal....je to "KONÍČEK"
A pak jsou taky ještě různé povinosti, pracovní atd., které prostě nestíhám v pracovní dny a musí se nechat na víkend.
U mě pak ještě moje malá dcera s kterou chci taky trávit nějaký ten volný čas...a je pro mě důležitější než motka....to snad chápeš!
Tak to je a tak to i nadále bude!
A nebojím se tvrdit, že u Libora, kterýho beru jako hodně dobrýho kámoše(je to skvělej kluk), je to jisto jistě stejné, jak s prácí, tak s jeho nedávno narozeným synkem.
Zrovna u tebe Petře jsem překvapený tímto nepochopením, že jsou i jiné a mnohdy důležitější priority.
Ono nalejme si čistého vína....tvůj koníček číslo jedna to zas asi tak moc nebude,když tvoje sezona končí letním oteplení a vyvalením se u vody....a začneš jezdit zase na podzim.
Neber to z mé strany nijak špatně.....rád s tebou zas vyrazím...to je jistá věc...pokud si se tedy s námi už nerozloučil.
To je asi tak vše.
LC8 950 Adventure eSsss GO!!!!!
Skáču dobře, skáču rád Grin
 
http://bavorakx5.rajce.idnes.cz/
Niyo
Východní čechy
Přidané 18-05-2015 19:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 506
Založený: 22.07.12

Medvěde.....asi se už ani nebudeš divit, že mě tento tvůj hluboce přínosný příspěvek nepřekvapil!Grinannoycomfort
LC8 950 Adventure eSsss GO!!!!!
Skáču dobře, skáču rád Grin
 
http://bavorakx5.rajce.idnes.cz/
Libor 77
Východní čechy
Přidané 18-05-2015 20:48
Člen

Příspěvek: 460
Založený: 07.09.12

Pěkně jsi to napsal strejdo Wink! Ani jsem nějak neměl včera sílu se tak rozepisovat. Vždycky se rád projedu na mašině, ale prioritou to není. Ráďa roste jako z vody (dnes je mu přesně půl roku), jeho narozením se mi otevřela další životní role a nechci v ní dostat padáka, naopak si ji užívám.
S Oldou (frájou co se mi dostal pod kůži a je i pro mě dobrým kámošem) se taky občas nesejdeme, ale nebrečíme kvůli tomu a nic si nevyčítáme, nejsme ženský Angry. A když nám to vyjde, užijem si i když cesta není zrovna úplně off či podle představ. To samé mám i s jinými kolegy tady i mimo tento web.
Přijde mi, že tohle vysvětluju naší malé Anetce a ne dospělýmu chlapoj co by měl o životě něco vědět..helpless. Štvou mě slova, jako že se mi nechtělo..kua chce se mi každej den a chce se mi i když zrovna dělám něco jinýho, nebo když jezdit nemůžu, ale život není jen o ježdění i když ježdění je pro mne kořením života asi jako sex, který taky nelze vynutit. Při jízdě na mašině mě přestane bolet hlava, zahodím splíny, rozzáří se mi oči, dodá mi to energii, zvedne náladu, rozechvěje něco v břiše jako při prvním randeti a zmordování z jízdy na mašině dokonce snáším nejlíp. Miluju to, ale i jiné věci co život chlapoj může dát...
Je moc fajn jezdit ve větší skupině a o tom, že se jen vezeme a nemusíme koukat do navigace ani nepíšu..! Když mám jezdit první já a hlídat trasu, nejsem tak zdatný, bloudím, někdy mi trvá než tu správnou cestu, ale je to výzva. Jsem vděčný za naučení s Androzicem, s ním je naše lítání ještě lepší thumbs up. Nejsme malý holky a ještě neumíráme, tak se sejdem zase až nám to vyjde a v sestavě jaká zrovna bude..Cool.
Upravil Libor 77 dne 18-05-2015 20:50
Po MZ150, Aprilii Tuareg 600, BMW 650 F a paní TDM 850 vysněná černá KTM 950 Adventure music
 
tornado33
Východní čechy
Přidané 19-05-2015 01:48
Člen

Příspěvek: 973
Založený: 05.12.14

tak ze ma odpoved zni asi tak to ja mam dve motorky a to nahace GSX 1400 a GSo tak ze ma sezona nekonci jak si Oldo myslis tim odlozim enduro a nejezdim zas 4mesice co je teplo ale clovek jezdi po srazech,k vode,na vylety s lidma co jezdi po silnici a ne Off,tak ze ja motorku pouzivam celou sezonu na plno a to 2x i 3x v tydnu a kdo me zna vi ze tomu je tak,na kratke vyjezdy a procisteni hlavy vam ani nerikam proto ze vim jak je to s casem ktery nema nikdo na zbyt!No ale ma druhou stranku kdyz ma clovek chut pro ostatni neco udelat,naplanovat trasu ostatni odvodit na pohodu tak si myslim ze je aspon normalni rict hele nemam cas,nepocitej se mnou,proste se vyjadrit a nee ze se clovek to jestli se to nekomu hodi dozvi az v posledni moznou chvilkou nez seda na motorku.Narovinu ja vam prece nevycitam ze mate rodiny,deti a jine zajmy,tohle prece chape kazdy znas,je to jen o tom se vymacknout jestli ma cenu neco delat a z nekym pocitat,ja se snazim si cas na vas udelat vzdy a proto se snazim si udelat vse potrebny v tydnu a jine aktivity presunu ale rad bych vedel dopredu jesti je zajem se projed spolu nebo ne,to je cely!Libor vi co je to udelat trasy co to zabere casu,a hledani zajimavych lokalit,ja to delam rad a naplno ale kdyz neni zajem tak to nebudu resit,chtel jsem si na Vas udelat cas prave proto aby se dalo projed neco zajimaveho a delsiho,dobra zajem neni tak zivot jde dal budu dal jezdit jako vzdy at je zima,bahno,prach nebo padaj sracky,motorka je od toho aby si ji clovek uzil,ja to tak delam,chtel jsem se jem s vama podelit o mozmost jezdeni v jinych lokalitach ale to je vzdy o domluve ktera zde bohuzel nefunguje na 100% nic menit nehodlam to je kazdeho vec,jen je to skoda a ja se prispusobim a nebudu aktivni jako je zde vetsina,proste treba nekdy,mozna,atd .... to je to co jsem mel ma srdci nic vic
Upravil tornado33 dne 19-05-2015 02:25
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 47

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 1.12 sekund 356,130,764 návštěv