24.4. 2024 22:14
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
· Honda XL750 Transalp
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: VOLNÁ TÉMATA :: COKOLI
 Tisk diskuze
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
xx3
#21 Vytisknout diskuzi
Přidané 06-11-2012 20:10
Člen

Příspěvek: 35
Založený: 26.04.11

koukam, ze vyvojari v japonsku jsou asi hloupi, kdyz toto neporesili hned, jako napr. doplnek pro moto. zasah do geometrie motorky je dost osemetna vec. pripomina mi to dobu, kdy se napr. MZ nebo Jawa zvedala, aby byla vice CROSS. stejne pak zjistite, ze dulezitejsi je vyska zdvihu tlumice a ta je odvozena take od delky tlumice... nic proti, ale nenabizejte "nejake" mezikusy, jako komercni vyrobek - neco se stane a budete v ...... a min. v novinach
 
bartus
#22 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 06-11-2012 20:22
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 707
Založený: 11.07.10

romane, já si ty mezikusy taky vyrobil, někdy ti je ukážu thumbs up taky bych se toho nebál.
 
www.bartus.eu
motoblb
#23 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 06-11-2012 20:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

bartus napsal:
romane, já si ty mezikusy taky vyrobil, někdy ti je ukážu thumbs up taky bych se toho nebál.
Do doby než někoho břinkneš tebe odvezou do špitálu a motorku ti vemou na expertizu pak si budeš dopisovat s pojišťovnou a fotr ti z radostí postaví stan na zahradě,že máš na pěkně dlouho dluhy pokud to nebude zrovna WartburgGrin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
Marselus
#24 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 06-11-2012 20:43
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

motoblb napsal:
bartus napsal:
romane, já si ty mezikusy taky vyrobil, někdy ti je ukážu thumbs up taky bych se toho nebál.
Do doby než někoho břinkneš tebe odvezou do špitálu a motorku ti vemou na expertizu pak si budeš dopisovat s pojišťovnou a fotr ti z radostí postaví stan na zahradě,že máš na pěkně dlouho dluhy pokud to nebude zrovna WartburgGrin


Tohle by se dalo ovšem říci o každém nehomologovaném kusu-doplňku na stroji se kterým se způsobi nehoda. Myslím,že toto téma už se mnohokráte řešilo mimo jiné i na gs foru. Každopádně rozhodnout se může každý sám za sebe a myslím ,že jsou zde lidi dost soudní aby si to rozhodli sami.
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
tyfoza
#25 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 06-11-2012 23:31
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 414
Založený: 27.05.12

Ano. V rozměru gumy mám změnu vlastně pořád. Zvýšený předek i zadek. Joj.

Když máte někdo cetovní enduro mašinu 21" vpředu a 18" vzadu nebo 21" vpředu a 17" vzadu, tak máte v TP rozměry pneu pro silniční a krosové zvlášť? Nebo opravdu obouváte v céčkách stejné rozměry jaké máte v TP?
Když má člověk víc než potřebuje, neznamená to, že bude šťastnější... mně stačí dvě kola.
tyfoza.blogspot.cz
 
tyfoza.blogspot.cz
xx2
#26 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 07-11-2012 00:01
Člen

Příspěvek: 910
Založený: 01.04.12

O5 jestli můžu reagovat to co píšeš je doména místních poj. agentu... můžu ti odpřísáhnout ,ře v Rakousku , Ch ..a dalších zemích se tě ptát nebudou na nic. Nás před cca 4 lety chytli v v Osterajchu....vytáhli repolero povolený dopňky a repliky a už to jelo...a to jsme v tom nebyli jen češi i Rak. Něm, ital....já sdem odjel kamárád za 100oro ...němci volot domů ..no není to prdel.....stále a pořát se Vás tážu kam s tím chcete jezdithmm
 
bystricke
#27 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 07-11-2012 00:45
Člen

Příspěvek: 638
Založený: 02.05.10

zasahovat do podvozku,rámu nebo brzd motocyglu,to už je fakt na pováženou,obzvláště když se něco stane a nemusí to být vaše vina,ale jak sem se tu dočetl,nějakýma nádstavcema došlo ke změně jízdních vlastností motocyglu,nato se pojišťovny údajně zaměřují a nemusíte dostat nic,výsledek se dá samozřejmě rozporovat a expert bude zjišťovat jestli daná úprava měla negativní vliv na výsledek nehody,u upraveného podvozku bych se toho i obával
 
www.begr.cz
Marselus
#28 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 07-11-2012 07:53
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

bystricke napsal:
zasahovat do podvozku,rámu nebo brzd motocyglu,to už je fakt na pováženou,obzvláště když se něco stane a nemusí to být vaše vina,ale jak sem se tu dočetl,nějakýma nádstavcema došlo ke změně jízdních vlastností motocyglu,nato se pojišťovny údajně zaměřují a nemusíte dostat nic,výsledek se dá samozřejmě rozporovat a expert bude zjišťovat jestli daná úprava měla negativní vliv na výsledek nehody,u upraveného podvozku bych se toho i obával


Do podvozku jako takového nikdo nezasahuje pouze se to na těch brýlích jakoby podloží. Konstrukně a pevnostně se podvozek nemění a nezpozoroval jsem žádné změny v jízdních vlastnostech a to jsem jezdil i rychle sám i ve dvou. Co píše kysin - jeho kamarád zpusobil nehodu na komplet přestavěné mašině a nic se neřešilo. Jasně venku by to mohl být problém ,ale jak psal i smazák ,když to z vás budou chtít vytáhnout tak pujdou po všem tak proč řešit zrovna tento díl?
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
motoblb
#29 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 07-11-2012 07:56
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

kysin napsal:
máte někdu už zkušenosti s tím že by někomu vzali motorku na expertízu a šťárali se v tom jak ji má přestavěnou nebo upravovanou, kamarád zavinil nehodu na komplet přestavěné motorce ze supersporta na street , na brzdách vlastní pancéřky, vzadu velká rozeta, jiný přední brýle + tlumiče, enduromaska a spousta hovadin, policajti si motorku jen na místě vyfotili a odvezli jsme ji domů na vozíku, škoda na vozidle který naboural se řešila z povinýho , on platil jen flastr za zavinění nehody
Pokud mu štrajchnul blatník a nebylo tam těžké zranění tak to na expertizu nikdo tahat nebude,až ale někoho zabiješ,tak věř že ten postup bude vypadat jinač než jen naložením motorky.Poslední moje zkušenost je taková,že ač motorkář nehodu nezavinil,tak první co zajímalo pojišťováka,tak byl rozměr pneumatik a rok jejich výroby,se slovy tohle kdyby bylo špatně nedostanete ani korunuFrownOno hodně záleží na koho narazíš.Tam kde třeba projdu na stk já by Marselus neprošel a musel by před vratama ze stroma udělat jednu velkou hromadu doplňků.Smile
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
czunik
#30 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 07-11-2012 08:06
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

sorry lidi řešíte opravdu ****iny,ani jeden z nás nemá motorku se všemi homologovanýmy prvky!!!!! když někoho zabiju třeba chodce kufrem od huskyho bytři,je to přeci moje věc že jsem si to tam dal a já ponesu zodpovědnost za to že jsem si je tam dal a je mi u prdele co si o tom kdo myslí.Občanku jsem dostal a já se rozhodnu jestli to riziko postoupím nebo nikoliv...a je jedno o jaký díl se jedná.Ano můžeme tady rozebírat právní učinky a dohadovat se co je nebezpečnější...ale je to o hovně...rozhodnutí je vždy na mě(kupujícím) co na tu motorku navěším.
Upravil czunik dne 07-11-2012 08:09
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Marselus
#31 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 07-11-2012 08:08
Člen

Příspěvek: 748
Založený: 11.08.10

motoblb napsal:
kysin napsal:
máte někdu už zkušenosti s tím že by někomu vzali motorku na expertízu a šťárali se v tom jak ji má přestavěnou nebo upravovanou, kamarád zavinil nehodu na komplet přestavěné motorce ze supersporta na street , na brzdách vlastní pancéřky, vzadu velká rozeta, jiný přední brýle + tlumiče, enduromaska a spousta hovadin, policajti si motorku jen na místě vyfotili a odvezli jsme ji domů na vozíku, škoda na vozidle který naboural se řešila z povinýho , on platil jen flastr za zavinění nehody
Pokud mu štrajchnul blatník a nebylo tam těžké zranění tak to na expertizu nikdo tahat nebude,až ale někoho zabiješ,tak věř že ten postup bude vypadat jinač než jen naložením motorky.Poslední moje zkušenost je taková,že ač motorkář nehodu nezavinil,tak první co zajímalo pojišťováka,tak byl rozměr pneumatik a rok jejich výroby,se slovy tohle kdyby bylo špatně nedostanete ani korunuFrownOno hodně záleží na koho narazíš.Tam kde třeba projdu na stk já by Marselus neprošel a musel by před vratama ze stroma udělat jednu velkou hromadu doplňků.Smile


Tak k té tvoji poslední větě - to má asi 90% z nás štěstí ,že nejezdí tam kde ty. Wink Co by asi řekli pánové policajti kdyby potkali na cestě Igora brezobara v jeho plné náloží Grin Jistě se to mnohokráte stalo. No brzy se ho na to zeptám - Mám ho totíž pozvaného na můj v stromácký srazWink
'http://img255.imageshack.us/img255/6486/imag0726.jpg'
www.marselus.com
Výroba motodoplňků
 
motoblb
#32 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 07-11-2012 08:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Marselus napsal:
bystricke napsal:
zasahovat do podvozku,rámu nebo brzd motocyglu,to už je fakt na pováženou,obzvláště když se něco stane a nemusí to být vaše vina,ale jak sem se tu dočetl,nějakýma nádstavcema došlo ke změně jízdních vlastností motocyglu,nato se pojišťovny údajně zaměřují a nemusíte dostat nic,výsledek se dá samozřejmě rozporovat a expert bude zjišťovat jestli daná úprava měla negativní vliv na výsledek nehody,u upraveného podvozku bych se toho i obával


Do podvozku jako takového nikdo nezasahuje pouze se to na těch brýlích jakoby podloží. Konstrukně se podvozek nemění

Tak to mi vysvětlihmmtím,že nadstavíš tlumiče tak je protáhneš aby si zvedl výšku motorky,(pokud tedy nemáš tlumiče kolmo k rovině tedy 90 stupňů)tak pokud tomu dobře rozumím,tak i rozhodiš-prodloužíš středy os kol od sebe a tím změníš jízdní vlastnosti motorky.
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
czunik
#33 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 07-11-2012 08:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

Marselus napsal:
motoblb napsal:
kysin napsal:
máte někdu už zkušenosti s tím že by někomu vzali motorku na expertízu a šťárali se v tom jak ji má přestavěnou nebo upravovanou, kamarád zavinil nehodu na komplet přestavěné motorce ze supersporta na street , na brzdách vlastní pancéřky, vzadu velká rozeta, jiný přední brýle + tlumiče, enduromaska a spousta hovadin, policajti si motorku jen na místě vyfotili a odvezli jsme ji domů na vozíku, škoda na vozidle který naboural se řešila z povinýho , on platil jen flastr za zavinění nehody
Pokud mu štrajchnul blatník a nebylo tam těžké zranění tak to na expertizu nikdo tahat nebude,až ale někoho zabiješ,tak věř že ten postup bude vypadat jinač než jen naložením motorky.Poslední moje zkušenost je taková,že ač motorkář nehodu nezavinil,tak první co zajímalo pojišťováka,tak byl rozměr pneumatik a rok jejich výroby,se slovy tohle kdyby bylo špatně nedostanete ani korunuFrownOno hodně záleží na koho narazíš.Tam kde třeba projdu na stk já by Marselus neprošel a musel by před vratama ze stroma udělat jednu velkou hromadu doplňků.Smile


Tak k té tvoji poslední větě - to má asi 90% z nás štěstí ,že nejezdí tam kde ty. Wink Co by asi řekli pánové policajti kdyby potkali na cestě Igora brezobara v jeho plné náloží Grin Jistě se to mnohokráte stalo. No brzy se ho na to zeptám - Mám ho totíž pozvaného na můj v stromácký srazWink
'http://img255.imageshack.us/img255/6486/imag0726.jpg'


já navrhuji exemplárně popravithilarious
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
czunik
#34 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 07-11-2012 08:12
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

nehledě na to že tady zasíráme placene vlákno..jiní by už řvalihmm
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
motoblb
#35 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 07-11-2012 08:14
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

Marselus napsal:
motoblb napsal:
kysin napsal:
máte někdu už zkušenosti s tím že by někomu vzali motorku na expertízu a šťárali se v tom jak ji má přestavěnou nebo upravovanou, kamarád zavinil nehodu na komplet přestavěné motorce ze supersporta na street , na brzdách vlastní pancéřky, vzadu velká rozeta, jiný přední brýle + tlumiče, enduromaska a spousta hovadin, policajti si motorku jen na místě vyfotili a odvezli jsme ji domů na vozíku, škoda na vozidle který naboural se řešila z povinýho , on platil jen flastr za zavinění nehody
Pokud mu štrajchnul blatník a nebylo tam těžké zranění tak to na expertizu nikdo tahat nebude,až ale někoho zabiješ,tak věř že ten postup bude vypadat jinač než jen naložením motorky.Poslední moje zkušenost je taková,že ač motorkář nehodu nezavinil,tak první co zajímalo pojišťováka,tak byl rozměr pneumatik a rok jejich výroby,se slovy tohle kdyby bylo špatně nedostanete ani korunuFrownOno hodně záleží na koho narazíš.Tam kde třeba projdu na stk já by Marselus neprošel a musel by před vratama ze stroma udělat jednu velkou hromadu doplňků.Smile


Tak k té tvoji poslední větě - to má asi 90% z nás štěstí ,že nejezdí tam kde ty. Wink Co by asi řekli pánové policajti kdyby potkali na cestě Igora brezobara v jeho plné náloží Grin Jistě se to mnohokráte stalo. No brzy se ho na to zeptám - Mám ho totíž pozvaného na můj v stromácký srazWink
'http://img255.imageshack.us/img255/6486/imag0726.jpg'
Spíš se ho zeptej jestli jezdí na stk takhle ověšený Grin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
czunik
#36 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 07-11-2012 08:15
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1269
Založený: 15.05.10

motoblb napsal:
Marselus napsal:
motoblb napsal:
kysin napsal:
máte někdu už zkušenosti s tím že by někomu vzali motorku na expertízu a šťárali se v tom jak ji má přestavěnou nebo upravovanou, kamarád zavinil nehodu na komplet přestavěné motorce ze supersporta na street , na brzdách vlastní pancéřky, vzadu velká rozeta, jiný přední brýle + tlumiče, enduromaska a spousta hovadin, policajti si motorku jen na místě vyfotili a odvezli jsme ji domů na vozíku, škoda na vozidle který naboural se řešila z povinýho , on platil jen flastr za zavinění nehody
Pokud mu štrajchnul blatník a nebylo tam těžké zranění tak to na expertizu nikdo tahat nebude,až ale někoho zabiješ,tak věř že ten postup bude vypadat jinač než jen naložením motorky.Poslední moje zkušenost je taková,že ač motorkář nehodu nezavinil,tak první co zajímalo pojišťováka,tak byl rozměr pneumatik a rok jejich výroby,se slovy tohle kdyby bylo špatně nedostanete ani korunuFrownOno hodně záleží na koho narazíš.Tam kde třeba projdu na stk já by Marselus neprošel a musel by před vratama ze stroma udělat jednu velkou hromadu doplňků.Smile


Tak k té tvoji poslední větě - to má asi 90% z nás štěstí ,že nejezdí tam kde ty. Wink Co by asi řekli pánové policajti kdyby potkali na cestě Igora brezobara v jeho plné náloží Grin Jistě se to mnohokráte stalo. No brzy se ho na to zeptám - Mám ho totíž pozvaného na můj v stromácký srazWink
'http://img255.imageshack.us/img255/6486/imag0726.jpg'
Spíš se ho zeptej jestli jezdí na stk takhle ověšený Grin


dal bych krk na to že to neřeší...
svoboda,svoboda názoru,svoboda myšlení je nezaplatitelné a nezpochybnitelné....
 
www.ventobohemia.cz
Sergej
#37 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 09-11-2012 17:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 274
Založený: 14.07.11

pavelgs- hop prepáč som to rýchlo písal než premýšľal. Máš prevdu, máme legujúce prvky ktoré pridávama do materiálu pri výrobe .. a máme z toho legovanú oceľ..

Máš pravdu je to predimenzované, stačila by nato aj nejaká zliatina duralu.
K otázke povrchovej úpravy.. dam to no povrchovky, ale zase u presných rozmerov mi vnikne veľký problém že mi to tam nemusí sedieť. Sú tam dva rozmery presné a brúsené. Ale ako som písal vyšie uvidím ako sa to bude chovať, beriem to ako test!..helpless

Maly poznatok k protikorozným úpravám: -voľbou dobrého materiálu, vhodnou konštrukciu, technológiou výroby.... Takže máš pravdu brúsený kus ocele začne neskôr korodovať ako kus ocele po opieskovaní.

A este jedna na záver: máš pravdu medzikus z podvozku tanku T72 Smile. Podobný materiál sa používal pri výrobe torzných tyčí pruženia u vozidiel BVP, len 14trieda tuším. Len na testoch v Sibíri im to v -45°C praskalo. Preto pridali do materiálu legujúcu prísadu Cr,Ni a volili im vhodný pomer, pretože Cr-zvyšuje pevnosť/tvrdosť, ale Ni- zvyšuje plasticitu... Smile
Sergej
http://sergejdesign.blogspot.sk/
https://www.facebook.com/sergejdesign/
eshop: http://www.sergejdesign.com/
 
xx4
#38 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 09-11-2012 18:39
Člen

Příspěvek: 1660
Založený: 02.05.10

Sergej napsal:
pavelgs- hop prepáč som to rýchlo písal než premýšľal. Máš prevdu, máme legujúce prvky ktoré pridávama do materiálu pri výrobe .. a máme z toho legovanú oceľ..

Máš pravdu je to predimenzované, stačila by nato aj nejaká zliatina duralu.
K otázke povrchovej úpravy.. dam to no povrchovky, ale zase u presných rozmerov mi vnikne veľký problém že mi to tam nemusí sedieť. Sú tam dva rozmery presné a brúsené. Ale ako som písal vyšie uvidím ako sa to bude chovať, beriem to ako test!..helpless

Maly poznatok k protikorozným úpravám: -voľbou dobrého materiálu, vhodnou konštrukciu, technológiou výroby.... Takže máš pravdu brúsený kus ocele začne neskôr korodovať ako kus ocele po opieskovaní.

A este jedna na záver: máš pravdu medzikus z podvozku tanku T72 Smile. Podobný materiál sa používal pri výrobe torzných tyčí pruženia u vozidiel BVP, len 14trieda tuším. Len na testoch v Sibíri im to v -45°C praskalo. Preto pridali do materiálu legujúcu prísadu Cr,Ni a volili im vhodný pomer, pretože Cr-zvyšuje pevnosť/tvrdosť, ale Ni- zvyšuje plasticitu... Smile


Zbrojní výroba,to bylo vždycky eldorádo pro kutily Grin.Z čepů pásů T72 jsme dělali vrhací nože.Na rozdíl od krámů z obchodu se nelámaly po každém druhém hodu a ze zbytků po výrobě dílů pro nejmenovanou US zbrojovku jsem si vyráběl na NTV650 výztuhy vidlice,přední osku,nástavce na řídítka,atd,atd....Samé lepší materiály.Titan,16440,spešl nerezi a některé plasty,které se v nabídce výrobců objevily až po cca 6 letech.Ale to bylo před pár lety.
Dnes už je to bohužel tak přísné,že se každý zbytek materiálu eviduje a na CNC strojích musí obsluhy dokonce schraňovat špony v bednách,které si zadavatel přebere,zatluče víko a odveze jak svátost.Shock
"Ti, kdož se vzdají důležitých svobod, aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí." (Benjamin Franklin. 1759)
 
motoblb
#39 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 18-01-2013 07:37
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1277
Založený: 15.05.10

qwert napsal:
motoblb napsal:
qwert napsal:
Že jsem nepočkal..Smile
Do adresáře SOS NA CESTÁCH se klidně můžeš přihlásit,na to čekat nemusíšGrinGrin


No ale k čemu když kousek ode mne je PavelGS.Já bych stejně každému říkal to máš z toho že sis nekoupil KTM..Grin
Byl bys výjmečný,poskytnout místo zahrady na přespání chodbu,nebo sklep panelového domu a parkováni na sídlišti WinkGrin
www.motodilyhavirov.cz
 
http://www.motodilyhavirov.cz/
qwert
#40 Vytisknout diskuzi
MIMO TÉMA, aneb přeneseno z jiných vláken
Přidané 18-01-2013 07:40
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 5521
Založený: 13.05.10

No pozor,letos chystám změnu..Wink

'http://i47.tinypic.com/2428ioh.jpg'
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 65

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,336
· Nejnovější člen: David1983
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.13 sekund 359,794,379 návštěv