4.5. 2024 06:16
Navigace
· Úvodní stránka
· Diskuzní fórum
· Zprávy
· Články
· Odkazy
· Kalendář

· Pravidla portálu
· Návody
· Vyhledávání
· Kontakt
Poslední články
· Test
· CENDURO BABÍ LÉTO ...
· TIP NA VÝLET: AUTO ...
· Stretnutie Mototuris...
· TEST DEXSHELL OVERCA...
Reklama
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Narozeniny Narozeniny:
Poslední komentáře
Články
Na ktm 950 adventure mam sadu E 07 a jsem na vy...
to svedikgs: poslal jsem ti PM
Cauko ako to je zo zaslanim na SK?Co to stoji v...
moja XRV (Africa Twin) a Mitas: E-09: Predok s...
Zprávy
26-[b]29[/b]
Také přeji vše nejlepší do Nového roku,sp...
Jo kamaráde ,není termín ten,aby se hodil v...
Škoda,že je zrovna DR BIG sraz. Jel Bych se p...
Partnerské weby
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Polepy a samolepky nejen na Tvoje moto
· GENEZE - vše pro zážitek z jízdy
· CENDURO VÍTANIE JARI 2024
· BMW F 900 GS
· Suzuki DR 350
Nejdiskutovanější
· Moravský OFF [6039]
· Východní čechy [3300]
· Morava - vyjížďky, setkání, srazy, akce ... [3186]
· Severní Čechy - vyjížďky a jiné akce. [2376]
· Motodoplňky Marselus [975]
Google Translate
Hledání
Reklama
Číst diskuzi
CENDURO :: CESTOVÁNÍ :: ČESKO A SLOVENSKO
 Tisk diskuze
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
tobig
Přidané 05-09-2010 21:44
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

Kokrik napsal:
Bo vy jste všici offroaďáciGrin


Všichni ani zdaleka nééé... Shock Já su asfalťák.... Wink
 
magoss
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 21:49
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

jak tak čtu tak si říkám že to asi bude ještě sranda se tam dostatGrin nejen že tam budu asi bloudit jak mám ve zvyku když někam jedu ale aj se doklouzat..já snad né ale kamarád asi jo
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
Kokrik
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 21:51
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

magoss napsal:
jak tak čtu tak si říkám že to asi bude ještě sranda se tam dostatGrin nejen že tam budu asi bloudit jak mám ve zvyku když někam jedu ale aj se doklouzat..já snad né ale kamarád asi jo


Hlavně musíš koukat pořád po směrovkách,trošičku jsme bloudili,ale jen malý kousíčekGrin
 
refi
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 21:53
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

Kokrik napsal:
Ale prosím tě,zvedla jsem se a nějak jsem si zapoměla zavřít horní skříňku v kuchyni,myslela jsem,že se po.... a krve jak z prasátka, díra jak do... no však víš a bylo to na šití.Mám prostě párulol, motorku si zvednuGrin,ale nahoru nevyjedu.Bo vy jste všici offroaďáciGrin


ty jo, tak to seš dobrá ti povím, že si zvedneš motorku!!! a ještě takovou kraviznu těžkou thumbs up to vás učili v té motoškole nebo už jsi to trénovala doma? já si furt říkám, že už bych na to měla vlítnout, ale zrovna mi čirou náhodou prdlo žebro a tak to ještě nějaký čas zkoušet nebudu Grin

s tou rozbitou hlavou o skříňku - totéž se mi stalo jednou v praze v hotelu, při odjezdu a balení jsem mrkla pod postel, jestli jsem tam náhodou něco nenechala a jak jsem se narovnávala a bylo otevřené okno .... pissedGrin taky to teklo jako zabijačka Grin

jak to tak čtu, tak na babím létě uděláme speciální koutek pro invalidy lol
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
3X
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 21:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

magoss napsal:
jak tak čtu tak si říkám že to asi bude ještě sranda se tam dostatGrin nejen že tam budu asi bloudit jak mám ve zvyku když někam jedu ale aj se doklouzat..já snad né ale kamarád asi jo


neboj, několikrát budeš mít pocit, že jedeš někomu do dvora, ale nakonec po jediné správné cestě dorazíš až na konec k chatě
 
Kokrik
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 21:55
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

refi napsal:
Kokrik napsal:
Ale prosím tě,zvedla jsem se a nějak jsem si zapoměla zavřít horní skříňku v kuchyni,myslela jsem,že se po.... a krve jak z prasátka, díra jak do... no však víš a bylo to na šití.Mám prostě párulol, motorku si zvednuGrin,ale nahoru nevyjedu.Bo vy jste všici offroaďáciGrin


ty jo, tak to seš dobrá ti povím, že si zvedneš motorku!!! a ještě takovou kraviznu těžkou thumbs up to vás učili v té motoškole nebo už jsi to trénovala doma? já si furt říkám, že už bych na to měla vlítnout, ale zrovna mi čirou náhodou prdlo žebro a tak to ještě nějaký čas zkoušet nebudu Grin

s tou rozbitou hlavou o skříňku - totéž se mi stalo jednou v praze v hotelu, při odjezdu a balení jsem mrkla pod postel, jestli jsem tam náhodou něco nenechala a jak jsem se narovnávala a bylo otevřené okno .... pissedGrin taky to teklo jako zabijačka Grin

jak to tak čtu, tak na babím létě uděláme speciální koutek pro invalidy lol


Jo jo se mi zdá,že tam bude elita národathumbs up
 
magoss
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 21:57
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

Kokrik napsal:
magoss napsal:
jak tak čtu tak si říkám že to asi bude ještě sranda se tam dostatGrin nejen že tam budu asi bloudit jak mám ve zvyku když někam jedu ale aj se doklouzat..já snad né ale kamarád asi jo


Hlavně musíš koukat pořád po směrovkách,trošičku jsme bloudili,ale jen malý kousíčekGrin


no jsem na to zvědavGrin ale co na motorce mě bloudění tolik ani nevadí jakožto spíš v autě mě to štve
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
Kokrik
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 21:58
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

Jo jo učili jsme se to v motoškole, ale ještě je k tomu dobré takovéto zdravé nasrání.....pardon, omlouvám se za to břytké slovo.Grin
 
Kokrik
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 22:00
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

magoss napsal:
Kokrik napsal:
magoss napsal:
jak tak čtu tak si říkám že to asi bude ještě sranda se tam dostatGrin nejen že tam budu asi bloudit jak mám ve zvyku když někam jedu ale aj se doklouzat..já snad né ale kamarád asi jo


Hlavně musíš koukat pořád po směrovkách,trošičku jsme bloudili,ale jen malý kousíčekGrin


no jsem na to zvědavGrin ale co na motorce mě bloudění tolik ani nevadí jakožto spíš v autě mě to štve


no prej chlapi to tak maj,že se stydí zeptat na cestu,ženský zas neumí číst v mapáchGrin, to znám ze své zkušenosti.
 
prezi
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 22:05
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

...příjezd na Búřov a umístění chaty jsou bonusy "babího léta" thumbs up ...značení příjezdu malinko vylepšíme a nebude to mít chybu!

to Kokřík: uzdravuj a vyjedeš to ...opravdu je to ONroad! Cool
 
www.CENDURO.cz
magoss
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 22:07
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

Kokrik napsal:
magoss napsal:
Kokrik napsal:
magoss napsal:
jak tak čtu tak si říkám že to asi bude ještě sranda se tam dostatGrin nejen že tam budu asi bloudit jak mám ve zvyku když někam jedu ale aj se doklouzat..já snad né ale kamarád asi jo


Hlavně musíš koukat pořád po směrovkách,trošičku jsme bloudili,ale jen malý kousíčekGrin


no jsem na to zvědavGrin ale co na motorce mě bloudění tolik ani nevadí jakožto spíš v autě mě to štve


no prej chlapi to tak maj,že se stydí zeptat na cestu,ženský zas neumí číst v mapáchGrin, to znám ze své zkušenosti.


to je divné to jsem spíše ženská..se podle mapy stratím aj u nás na zahradě..já se na cestu ptám a nevím proč ale v oblibě mám se ptát příslušníků zákona..si říkám že ty mají vždy pravdu a navíc pomáhat a chránit
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
Kokrik
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 22:08
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

prezi napsal:
...příjezd na Búřov a umístění chaty jsou bonusy "babího léta" thumbs up ...značení příjezdu malinko vylepšíme a nebude to mít chybu!

to Kokřík: uzdravuj a vyjedeš to ...opravdu je to ONroad! Cool


Tak já už se teda nebooooojím, když tak tam bude určo nějaká dobrá duša,co mě v tom nenechá.
 
magoss
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 22:09
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 856
Založený: 26.08.10

magoss napsal:
Kokrik napsal:
magoss napsal:
Kokrik napsal:
magoss napsal:
jak tak čtu tak si říkám že to asi bude ještě sranda se tam dostatGrin nejen že tam budu asi bloudit jak mám ve zvyku když někam jedu ale aj se doklouzat..já snad né ale kamarád asi jo


Hlavně musíš koukat pořád po směrovkách,trošičku jsme bloudili,ale jen malý kousíčekGrin


no jsem na to zvědavGrin ale co na motorce mě bloudění tolik ani nevadí jakožto spíš v autě mě to štve


no prej chlapi to tak maj,že se stydí zeptat na cestu,ženský zas neumí číst v mapáchGrin, to znám ze své zkušenosti.


to je divné to jsem spíše ženská..se podle mapy stratím aj u nás na zahradě..já se na cestu ptám a nevím proč ale v oblibě mám se ptát příslušníků zákona..si říkám že ty mají vždy pravdu a navíc pomáhat a chránit


Kokrik-jinak přeji také brzké uzdraveníWink
 
http://www.ffa.vutbr.cz/~xvpokornag/
Kokrik
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 22:10
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

magoss napsal:
Kokrik napsal:
magoss napsal:
Kokrik napsal:
magoss napsal:
jak tak čtu tak si říkám že to asi bude ještě sranda se tam dostatGrin nejen že tam budu asi bloudit jak mám ve zvyku když někam jedu ale aj se doklouzat..já snad né ale kamarád asi jo


Hlavně musíš koukat pořád po směrovkách,trošičku jsme bloudili,ale jen malý kousíčekGrin


no jsem na to zvědavGrin ale co na motorce mě bloudění tolik ani nevadí jakožto spíš v autě mě to štve


no prej chlapi to tak maj,že se stydí zeptat na cestu,ženský zas neumí
číst v mapáchGrin, to znám ze své zkušenosti.


to je divné to jsem spíše ženská..se podle mapy stratím aj u nás na zahradě..já se na cestu ptám a nevím proč ale v oblibě mám se ptát příslušníků zákona..si říkám že ty mají vždy pravdu a navíc pomáhat a chránit


Já se zase ptám místňáků a ti většinou nevíGrin
 
refi
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 22:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1250
Založený: 22.04.10

magoss napsal:

to je divné to jsem spíše ženská..se podle mapy stratím aj u nás na zahradě..já se na cestu ptám a nevím proč ale v oblibě mám se ptát příslušníků zákona..si říkám že ty mají vždy pravdu a navíc pomáhat a chránit


no ale abys s příslušníky nedopadl jako já, když jsem se jich v praze ptala, jak se dostanu do dejvic (to když jsem už třikrát viděla vyšehrad a nemohla se vymotat Grin ). a oni mi řekli, ať jim ukážu mapu, že zrovna vylezli z metra a neví, kde jsou ShockGrinGrin
---------------------------------------------------------------------------------------
Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich
 
refi.rajce.net
Kokrik
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 22:11
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 128
Založený: 16.07.10

Magoss: Děkuji, už to bolí jenom trošku.
 
3X
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 22:24
Avatar člena

Člen

Příspěvek: 1698
Založený: 02.05.10

v místech setkání Babího léta nebydlí žádní lidé, neexistují tam místňáci a na PČR tam nenarazíš ani při demonstraci Grin

 
prezi
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 22:34
Avatar člena

Hlavní Administrátor

Příspěvek: 4027
Založený: 20.04.10

Kokrik napsal: Tak já už se teda nebooooojím, když tak tam bude určo nějaká dobrá duša,co mě v tom nenechá.

...no, tak po konzultaci mimo fórum si dovolím lehce upravit hodnocení výjezdu na Búřov - no malilinkatý offíček tam je ...mini, pidi offík!

(včil zase budou zklamaní offrouďáci - snad jim to vynahradí motokros)

to Kokřík: neboj, my tě v tom nenecháme Wink
Upravil prezi dne 05-09-2010 22:35
 
www.CENDURO.cz
prouky
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 22:51
Člen

Příspěvek: 75
Založený: 23.08.10

.....jen bych chtěl se opět připomenout-, jak je to s možností spaní ve stanech, bude to možné? Jinak se těším, nikdy jsem v Beskydech nebyl, znám enem tu písničku o bačovi, co zatáčí s ovcema, cože to s nima vlastně dělá? hmm
 
tobig
CENDURO BABÍ LÉTO V BESKYDECH
Přidané 05-09-2010 22:58
Člen

Příspěvek: 647
Založený: 02.05.10

prouky napsal:
.....jen bych chtěl se opět připomenout-, jak je to s možností spaní ve stanech, bude to možné? Jinak se těším, nikdy jsem v Beskydech nebyl, znám enem tu písničku o bačovi, co zatáčí s ovcema, cože to s nima vlastně dělá? hmm


ten stan by mně také Břéťo zajímal... ? hmm
 
Přejít na fórum:
Přilášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Cenduro
· Přidat k oblíbeným
· Nastavit jako výchozí
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 48

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 2,337
· Nejnovější člen: Najmi
Reklama
Počasí
RSS vlákna na stránce
RSS - Fórum
RSS - Novinky
RSS - Články
RSS - Odkazy
Reklama
Vygenerované za: 0.47 sekund 361,591,856 návštěv